Šiuo tirpalu palaistykite agurkus: derlius bus kaip niekad gausus
Image Blog
Aplinkos ministerijos nuotr.

Šiuo tirpalu palaistykite agurkus: derlius bus kaip niekad gausus (0)


Agurkai jau daug metų yra vienos populiariausių daržovių. Auginti agurkus yra gana paprasta, tačiau jų derlius ne visada būna toks gausus, kokio norėtųsi. Pasirodo, tą išspręsti yra gana paprasta: tereikia šia priemone palaistyti augalus.

Agurkai gana dažnai naudojami salotų gamybai, jais galima pagardinti sumuštinius ir kitus užkandžius ar pagrindinius patiekalus. Juose yra daug vitaminų ir maistinių medžiagų, kurios yra svarbios žmogaus organizmui. Naminės trąšos agurkus pavers dar sveikesniais, o jų derlius bus kaip niekad gausus.

Reguliarus agurkų laistymas yra labai svarbus

Agurkus sudaro net 96% vandens, todėl jie yra idealus ir lengvai virškinamas vasariškas užkandis. Jei norite, kad agurkai būtų tikrai skanūs ir maistingi, labai svarbu juos reguliariai palaistyti. Jei agurkai stokos vandens, vaisiai bus sausi ir kartūs. Šie augalai mėgsta drėgną dirvą, iš kurios gauna visas reikalingas maistines medžiagas. Be to, kartas nuo karto vertėtų aprūpinti augalus maistinėmis medžiagomis, kurių jie gali gauti iš naminių trąšų. Rekomenduojame išbandyti šias trąšas: derlius gali pranokti jūsų lūkesčius.

Trąšos agurkams

Naminės trąšos agurkams – pigus ir efektyvus būdas net kelis kartus padidinti derlių. Slaptas ingredientas yra cukrus, kurį agurkai labai mėgsta. Užtenka pašildyti 1 litrą vandens ir tada į jį įberti maždaug 3 arbatinius šaukštelius cukraus. Kitame etape ingredientus gerai išmaišykite, kol jie visiškai ištirps. Gliukozė, esanti cukruje, padės agurkams išauginti daug žiedų. Galiausiai leiskite mišiniui atvėsti, ir tik tada palaistykite pasėlius. Šios trąšos gali ženkliai pagerinti agurkų skonį. Taip pat į šias trąšas galite įmaišyti  50 g mielių, dėl kurių daržovės ims sparčiau augti.

Kaip dažnai laistyti agurkus?

Augalų, ypač agurkų, reguliarus laistymas užtikrina puikius rezultatus. Be to, tręšimas cukrumi padidins krūmų ir daržovių žiedynų vešlumą. Vis dėlto, tikrai nereikia perlaistyti, nes tokiu atveju šios trąšos gali pakenkti agurkams. Labai svarbu atrasti vadinamąjį aukso viduriuką, ir tokiu atveju jūsų derliaus pavydės visi kaimynai.

„Žinoti.lt"

Lankstūs sandėliavimo sprendimai jau po ranka
Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams
Lankstūs sandėliavimo sprendimai jau po ranka
Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams