Kaip prieš pirkimą patikrinti naudotą techniką
Image Blog
Asociatyvi nuotr.

Kaip prieš pirkimą patikrinti naudotą techniką (0)


Statybinės technikos pirkimas – didelė investicija, todėl ypač svarbu dar prieš įsigijimą užtikrinti perkamos mašinos patikimumą ir gerą techninę būklę. Naudotų mašinų kokybė gali skirtis priklausomai nuo tiekėjo, su kuriuo dirbate, todėl kaip būsimas technikos savininkas turite žinoti, į ką svarbu atkreipti dėmesį prieš perkant bet kurią naudotą statybinę mašiną.

Toliau rasite mūsų paruoštą veiksmų sąrašą, kuriuo rekomenduojame vadovautis tikrinant naudotą statybinę techniką prieš įsigijimą.

Įvertinkite nusidėvėjimo lygį

Gausūs nusidėvėjimo ženklai reiškia, kad jei įsigysite šią mašiną, netrukus gali tekti ieškoti naujų dalių ir imtis remonto. Remontas ir dalių keitimas gali ilgainiui padidinti bendrą mašinos kainą. Kam taip finansiškai rizikuoti?

Siekdami sumažinti riziką, prieš pirkdami patikrinkite, ar mašina neturi daug nusidėvėjimo ar korozijos ženklų. Siekiant išvengti rimtesnės žalos, derėtų patikrinti padangas, visą papildomą įrangą, žarnas ir važiuoklę.

Patikrinkite, ar nėra nuotėkių

Skysčių nuotėkiai gali slėpti rimtesnes problemas, kurias reikėtų tvarkyti nedelsiant. Tam tikro pobūdžio netvarkomi nuotėkiai netgi gali kelti pavojų saugumui darbo vietose.

Prieš investuodami į statybinę mašiną, įsitikinkite, kad iš mašinos dugno neišteka skysčių. Nuotėkius tikrinkite įvairiais režimais – tiek su užvestu varikliu kai technika dirba, tiek kuomet technika neveikia. Kruopšti patikra leis užtikrinti, kad įsigijus naudotą mašiną neiškils problemų su pavarų dėže, degalais ar hidrauliniu skysčiu.

Paimkite skysčių mėginį

Siekiant užtikrinti technikos našumą ir ilgaamžiškumą, itin svarbi variklio ir skysčių būklė. Paėmę skysčių mėginį ir pasirūpinę, kad jis būtų patikimai ištirtas, galėsite laiku nustatyti silpnas technikos vietas. Pavyzdžiui, patikrinimo rezultatai gali atskleisti, kad užteršti tepalai – o tai savo ruožtu galėtų rodyti rimtesnį variklio gedimą.

Įsitikinkite, kad veikia variklis

Svarbiausia perkant – įsitikinti, kad mašinos variklis užsiveda. Jei norite techniką pradėti naudoti nedelsdami, ji turi veikti tinkamai, o stringant varikliui gali tekti gaišti laiką prastovoms, kurių kitu atveju būtų galima išvengti.

Nors tam tikrą nusidėvėjusią ar sugedusią mašiną galima suremontuoti, turėtumėte savęs paklausti, ar esate pasiruošę tokiai investicijai.

Palyginkite technikos parametrus su specifikacijomis

Išanalizavę jus dominančios technikos specifikacijas galėsite geriau suprasti, kaip ieškoti naudotą mašiną internete. Internete aptikę Jus sudominusią mašiną įsitikinkite, kad reali technika atitinka internete esamus aprašymus ir specifikacijas. Didelės neatitiktys gali reikšti, kad technikos teks ieškoti pas kitą tiekėją.

bDauguma patikimų technikos tiekėjų, siekdami užtikrinti savo mašinų kokybę ir saugumą, atlieka naudotos statybinės technikos patikras, todėl paprastai turėtumėte turėti galimybę susipažinti su patikrų ir remontų istorija bei daugiau sužinoti apie įrangą ir jos bendrą patikimumą.

Paprašykite patikros ir remonto ataskaitų

Dauguma patikimų technikos tiekėjų, siekdami užtikrinti savo mašinų kokybę ir saugumą, atlieka naudotos statybinės technikos patikras, todėl paprastai turėtumėte turėti galimybę susipažinti su patikrų ir remontų istorija bei daugiau sužinoti apie įrangą ir jos bendrą patikimumą.

Cat® atstovas Lietuvoje suteikia Jums visišką prieigą prie šių dokumentų, siekdami, kad pirkimo procesas būtų kaip įmanoma skaidresnis.

Susisiekite su savo CAT® atstovu jau šiandien

Perskaitę šiuos patarimus, būsite geriau pasiruošę naudotos technikos pirkimui ir žinosite kaip tinkamai ją išsirinkti.

Cat® technikos atstovas Lietuvoje „Avesco Lithuania“ suteikia visą informaciją apie mūsų sertifikuotų naudotų mašinų („Cat Certified Used“) patikros procesą. Naudotą statybinę techniką galėsite pirkti drąsiai, nes žinosite, kad ji veiks kaip nauja!

Lankstūs sandėliavimo sprendimai jau po ranka
Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams
Lankstūs sandėliavimo sprendimai jau po ranka
Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams