„Pöttinger“ atnaujino SERVO T 6000 galimybes
Image Blog
Važiavimas už vagos ribų užtikrina tiesią traukos liniją, todėl traktoriaus galia efektyviau perduodama plūgui ir mažiau traukiama į šonus.

„Pöttinger“ atnaujino SERVO T 6000 galimybes (0)


Žemės ūkio technikos gamintojas Pöttinger papildė plūgą SERVO T 6000 svarbia funkcija. Kaip teigia gamintojas, su On-Land paketu pusiau pakabinamas reversinis plūgas, skirtas iki 500 AG galios traktoriams, įgijo papildomas pritaikymo galimybes.

Dabar operatorius tik keliais paprastais veiksmais gali pereiti nuo arimo vagoje prie arimo už vagos ribų. Dirvožemio apsauga padidėja naudojant traktorius su plačiomis padangomis, dvigubais ratais arba vikšrais, kurie užtikrina efektyvų galios perdavimą. Tačiau jei dėl vietos sąlygų tai neįmanoma, prireikus plūgo apsisukimo mechanizmą galima nustatyti ir dar dirbant vagoje.

Pasikeitus sąlygoms, perjungimas atliekamas keliais veiksmais. Pasukama hidraulinė On-Land sijos jungtis išstumia SERVO T 6000 rėmą į išorę, kad plūgas sektų per traktoriaus centrą. Tai reiškia, kad jį galima naudoti su traktoriais, kurių plotis iki 4 m. Lieka netgi daug vietos ir dvigubiems ratams bei vikšrams.

Kad būtų užtikrintas nuoseklus gylio vedimas ariant už vagos ribų, pasirenkamas gylio ratas suteikia atramą prieš pirmąją plūgo dalį, todėl ji vedama tiksliu darbiniu gyliu. Dėl sumanaus sprendimo hidrauliniam reguliavimo mechanizmui nereikalinga papildoma traktoriaus jungtis.

Tausoja dirvą

Dideli traktoriai dažnai turi plačias padangas arba dvigubus ratus, todėl plūgui vagoje nepakanka vietos ir kartais tiesiog neįmanoma neįvažiuoti į jau suartą žemę. Čia praverčia SERVO T 6000 su On-Land, nes šios parinkties pagalba traktorius važiuoja už vagos ribų, ant nesuartos žemės. 

Tai ne tik pagerina traktoriaus galios perdavimą į dirvą, bet ir tausoja dirvą nuo didelio traktoriaus sąlyčio ploto bei sumažina kenksmingą gilesnių dirvos sluoksnių sutankinimą.

Efektyvus ir patogus valdymas

Važiavimas už vagos ribų užtikrina tiesią traukos liniją, todėl traktoriaus galia efektyviau perduodama plūgui ir mažiau traukiama į šonus. Dėl to mažiau dėvisi žemės paviršius. Siekiant didesnio patogumo, galima naudoti nukreipimo sistemas, kurios užtikrina tikslų darbą ir mažina vairuotojo nuovargį. 

Be to, traktorius dirba tolygiai su žeme, nes į vagą neįvažiuoja jo ratai, tad užtikrinama tiesi ir ergonomiškesnė vairuotojo sėdėjimo padėtis, o tai ypač svarbu ilgoms darbo dienoms.

Pöttinger SERVO T 6000 skirtas naudojimui iki 500 AG traktoriais. Galimybė arti su On-Land parinktimi leidžia dar geriau išnaudoti turimą traktoriaus galią. Tai užtikrina efektyvų arimą ir patikimą galios perdavimą net ir sudėtingomis sąlygomis. 

Lankstūs sandėliavimo sprendimai jau po ranka
Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams
Lankstūs sandėliavimo sprendimai jau po ranka
Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams