Naujos technologijos, skirtos mini ekskavatoriams: "E-Fence" ir "Indicate"
Image Blog

Naujos technologijos, skirtos mini ekskavatoriams: "E-Fence" ir "Indicate" (0)


„Caterpillar“ pristato dvi naujas lengvą naudojimą užtikrinančias mini ekskavatorių technologijas – „Indicate“ ir „E-Fence“, skirtas Cat® 306 CR, 308 CR ir 309 CR naujosios kartos mini ekskavatoriams.

Naujoji, lengvą naudojimą užtikrinanti, „Cat“ mini ekskavatorių funkcija „E-Fence“ apriboja mašinos judėjimą pagal operatoriaus nustatytas ribas, o „Indicate“ funkcija padeda greičiau pasiekti reikiamą nuolydį. Šios technologijos idealiai tinka kasant pamatus, įrenginėjant drenažo, septinės sistemas bei drenažo sistemas, diegiant elektros komunalines paslaugas ir kitoms panašioms paskirtims. Jos leidžia operatoriams dirbti našiau ir nuosekliau, neatsižvelgiant į jų patirties lygį.

Iš anksto nustatykite ribas su „E-Fence“

Naudojimą palengvinanti mini ekskavatorių funkcija „E-Fence“ apriboja mašinos judėjimą pagal operatoriaus nustatytas virtualių „lubų“, „grindų“, „sienų“ bei posūkių ribas. Operatoriai dirbs užtikrintai ir našiai, išvengdami konstrukcijų, esančių viršuje, po žeme, mašinos priekyje, kairėje ar dešinėje. 

Mašinos jutikliniame ekrane nustačius „E-Fence“ diapazonų ribas, jokia strėlės ar kaušo dalis neperžengs iš anksto nustatytų ribų. Su „E-Fence Ceiling“ funkcija nustačius aukščio ribas, operatoriai galės išvengti tokių kliūčių kaip elektros linijos, lubos ar medžių šakos. Šviesolaidiniai kabeliai ir požeminiai komunaliniai įrenginiai apsaugomi pritaikant „E-Fence Floor“ nustatytas gylio ribas. Prieš mašiną esančios konstrukcijos apsaugomos pasitelkiant „E-Fence Wall“ funkciją, o jei mini ekskavatoriumi dirbama šalia judraus eismo, pėsčiųjų takų arba kraunamų sunkvežimių, šių zonų išvengti padės „E-Fence Swing“ posūkių ribojimo funkcija.

„E-Fence“ technologija idealiai tinka pradedantiesiems operatoriams – ji jiems leidžia dirbti laikantis nustatytų ribų, o tai padeda maksimaliai sumažinti darbines išlaidas, susijusias su remontu ar prastovomis, bei baudas už sugadintas komunalinių paslaugų struktūras ir kitas konstrukcijas. Be to, tai ženkliai padidina darbo saugumo lygį ir įmonės reputaciją. Patyrusiems operatoriams „E-Fence“ leis dirbti našiau ir saugiau, darbo zonoje reikės mažiau ant žemės dirbančio personalo.

Greičiau pasiekiami reikalingi nuolydžiai su „Indicate“

Lengvą naudojimą užtikrinanti nuolydžio valdymo sistema „Indicate“ pateikia vaizdinius ir garsinius kaušo padėties rodmenis, kurie palyginami su nustatytu nuolydžiu. Tai padeda operatoriams iš pirmo karto nukasti gruntą laikantis tikslių nurodytų nuolydžio išmatavimų. Neatsižvelgiant į jų įgūdžių lygį, operatoriai reikiamą nuolydį gali pasiekti greičiau, užtikrindami didesnį tikslumą, todėl nebereikia tikrinti nuolydžio kasimo vietoje stovint ant žemės. Taip sukuriama saugesnė darbo aplinka.

Naudodamas „Indicate“ funkcija, operatorius kabinoje įrengtoje valdymo sistemoje pasirenka reikiamą gylį ir šlaito reikšmę, o monitoriuje realiu laiku pateikiami grįžtamieji duomenys apie darbo eigą ir atstumą iki reikiamo nuolydžio. Ši technologija leidžia operatoriams greičiau pasiekti nuolydį nenukasant per daug žemės, be to, taip taupomas laikas, darbo jėga ir kitos sąnaudos.

Lengvą naudojimą užtikrinančios mini ekskavatorių technologijos „E-Fence“ ir „Indicate“ nemokamai papildytos „Swing Assist“ ir „Bucket Assist“ funkcijomis. „Swing Assist“, taip pat vadinama grįžimo į tranšėją funkcija, automatiškai sustabdo mašinos sukimąsi viename ar dviejuose nustatytuose taškuose. Idealiai tinka kraunant į sunkvežimius ir tranšėjų kasimo darbams. Ji padeda operatoriams mažesnėmis pastangomis daug kartų pakartotinai sustabdyti mašinos sukimąsi tiksliai nustatytame taške, taip sutaupant degalų ir sutrumpinant ciklo trukmę. „Bucket Assist“ įsimena paskutinį žinomą kaušo kampą, todėl vykdant šlaitų formavimo, niveliavimo, tikslaus greideriavimo ir tranšėjų kasimo darbus nukasama visada tiksliai.

Naujausi „Cat“ mini ekskavatorių modeliai 306 CR, 308 CR ir 309 CR pristatomi iš gamyklos jau paruošti lengvam naudojimui. Lengvą naudojimą užtikrinančias „Indicate“ ir „E-Fence“ funkcijas galite užsisakyti kartu arba kaip atskirus funkcinius paketus. Jos gali būti diegiamos gamykloje arba per „Cat“ atstovus kaip atnaujinimo rinkinys. Šios technologijos kol kas netaikomos „Cat“ modeliams 308 CR ir 309 CR su kintamo kampo strėle, 308 CR su fiksuota strėle arba modeliams su atviro tipo kabina.

Lankstūs sandėliavimo sprendimai jau po ranka
Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams
Lankstūs sandėliavimo sprendimai jau po ranka
Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams