Nulinio apsisukimo „Toro“ traktoriukas – amerikietiška svajonė jūsų kieme 
Image Blog
Nulinio apsisukimo vejos pjovimo traktoriukas „Toro TimeCutter MX 5075“.

Nulinio apsisukimo „Toro“ traktoriukas – amerikietiška svajonė jūsų kieme  (0)


Nepriekaištinga veja, absoliutus komfortas ir solidi reputacija tarp geriausių pasaulyje  sporto klubų. Taip galima apibūdinti JAV gamintojo „Toro“ produkciją. Aplinkos priežiūrai skirtų vejos traktoriukų serija nepaliks abejingo nė vieno sodybos šeimininko ar komunalininko.

Ne tušti žodžiai apie patikimumo etaloną

„Jei nešienausite kurmiarausių, traktoriukas jums nepriekaištingai tarnaus mažiausiai 5 metus“, – sako „Toro“ produkciją Lietuvoje atstovaujančios mažosios bendrijos „Sodininko dalys“ savininkas Raimondas Garvjunis.

Ir jis nejuokauja. Juk net ir patvariausią techniką, eksploatuojant netinkamai, galima sulaužyti per sezoną. 

Tie, kas turi vejos pjovimo traktoriuką „Toro“, jį naudoja didžiuodamiesi. Kaip ne kaip, tai daugiau kaip 100 metų patirtį turintis gamintojas, o jo paslaugomis naudojasi ne tik karališkasis futbolo gigantas iš Ispanijos – Madrido „Real“, Versalio rūmai Prancūzijoje, bet ir daugybė žymiausių pasaulio golfo klubų.

a

Internete gausu pranešimų, kur sudaromi ilgalaikiai, 10-20 metų paslaugų kontraktai, tarp „Toro“ ir sporto gigantų.

Kitaip tariant, šis prekės ženklas jau seniai yra tapęs solidumo ir patikimumo etalonu tiems, kas rūpinasi nepriekaištinga veja. Ir tokių „Toro“ traktorių savininkų yra nemažai ir Lietuvoje.

„Daugiausiai perka sodybų savininkai, komunalinės įmonės‘, – vardija R. Garvjunis, pridurdamas, kad populiariausias tarp pirkėjų yra nulinio apsisukimo vejos pjovimo traktoriuko modelis „Toro TimeCutter MX 5075“.

Dvigubai sutrumpina darbo laiką

„Toro“ – tai ne kiniška ar kita pigi produkcija, susidarai įspūdį kalbėdamas su R. Garvjuniu. Juk ne vienas paliudys, kad viskas, ką gamina amerikiečiai, tai pirmiausiai kokybė, patvarumas ir komfortas.

Ar galite turėti šią amerikietišką svajonę savo kieme? „Jei turite ne mažiau kaip 0,8 ha ir ne daugiau kaip 3 ha, kur reikia prižiūrėti veją, tai neabejotinai jums skirtas pasirinkimas“, – įsitikinęs ponas Raimondas.

a

Vejos traktoriuko „Toro TimeCutter MX 5075“ našumas siekia 1,0-1,5 ha per valandą. Tad su juo sutaupysite maždaug perpus tiek laiko, kiek prireiktų dirbant su rinkos analogais. Jau vien tai nusveria pasirinkimą prieš analogus. 

„Tačiau pagrindinis „Toro TimeCutter MX 5075“  išskirtinumas tarp visų nulinio apsisukimo traktorių, šis modelis analogų rinkoje apskritai neturi. Jis aprūpintas amortizuojančia antivibracine MyRIDE® pakabos sistema. Ši technologija apsaugo dirbančiojo kūną nuo sunkaus reljefo sukeliamų nepatogumų, smūgių, kratymo. 

Skirtingai nuo kitų rinkos pasirinkimų, kur neabejotinai išsibarškinsite per dieną dantis, „Toro TimeCutter MX 5075“ aprūpintas sėdyne su aukštu atlošu, suteikiančiu dar daugiau komforto.

Grįžtame į pradžią – kodėl „Toro“?

„Kaip apskritai sužinote, koks vejos traktoriukas reikalingas klientui“, – negrabiai pertraukėme poną Raimondą, turintį ilgametę patirtį aplinkos priežiūros prekių rinkoje.

„Pirmiausiai išsiaiškinu, kokį plotą žmogus turi. Pagal tai vėliau ieškome, koks modelis tinka labiausiai“, – maloniai pasakoja jis. 

O kuo dar ypatingas „Toro TimeCutter MX 5075“ modelis, nepaisant jo populiarumo? 

Yra keli privalumai. Pavyzdžiui, traktoriukas lengvai valdomas dėl Toro Smart Speed® technologijos. Nesumažinus ašmenų greičio apsukų, galima protingai valdyti pjovimo greitį net iš trijų pasirinkimų. 

Be kita ko, važiuojant į priekį, traktoriukas gali išvystyti iki 11,3 km/val. greitį, o atgaline eiga – iki 5,5 km/val.

a 

127 cm darbinis pjovimo plotis leidžia greitai ir efektyviai apdoroti didelę teritoriją. Traktoriuko konstrukcija užtikrina ir stulbinamai gerą manevringumą. 

Vejos aukščio pjovimo režimas reguliuojamas nuo 38 iki 114 mm, todėl ir čia išsirinksite tai, kas labiausiai papuoš jūsų prižiūrimą teritoriją.

Sveika veja ir priedai

Tarp kitų „Toro TimeCutter MX 5075“ privalumų standartinėje komplektacijoje yra ir mulčiavimo funkcija. Traktoriuke įrengta Toro Recycler® pjovimo sistema – nupjauta žolė yra smulkiai apdorojama, todėl ilgai išlaikysite sveiką veją.

Labai aukštai žolei pjauti galima įrengti šoninį išmetimą. Papildomai, be standartinio komplekto, galima įsigyti žolės surinkimo talpas. 

Prikabinimo komplektas yra standartinis, todėl lengva prikabinti savivartį vežimėlį, trąšų ir mulčio barstytuvą ar kt. Tiesa, šie priedai parduodami atskirai.

Papildomas patogumas yra šio traktoriuko išplovimo anga, skirta greitam pjovimo platformos (dekos) valymui. Nuvalykite po pjovimo agregatu susikaupusią žolę, purvą ir kitas šiukšles naudodami išplovimo angas, prie kurių galite tiesiogiai pritvirtinti sodo žarną.

Nustebsite, bet „Toro“ trakoriukai beveik nežino, kas yra rūdys. Deka pagaminta iš 3 mm storio ypatingo metalo lydinio, todėl kol kaimynas verks ties savo surūdijusiu traktoriuku, jūsų „Toro TimeCutter MX 5075“ dirbs dar labai ilgai.

Variklis ir garantija

„Kohler 725 V-Twin“ variklis suteikia daug galios, o hidrostatinės pavaros sistemos užtikrina gerą manevringumą ir laiką taupančias nulinio apsisukimo galimybes. 

Dvigubos hidrostatinės HG-ZT2200 transmisijos yra patogesnės už mechanines. Tikslus ir paprastas valdymas atliekamas 2 svirčių sistema. Hidrostatinių transmisijų dėka galima rinktis tinkamiausią važiavimo greitį ir lengviau manevruoti sudėtingame reljefe. 

Patį traktoriuką varo “Kohler” V formos variklis, turintis savaime išsivalantį oro filtro korpusą. Variklio galia – 24,5 AG (18 kW).

Svarbu tai, kad „Toro“ produkcijai taikomas garantinis aptarnavimas: pats gamintojas įsipareigoja iš bet kurios Lietuvos vietos paimti remontuotiną produkciją.

Ar dabar suprantate, kodėl „Toro“ prekinį ženklą renkasi karaliai ir sporto žvaigždės. 

Dėl sodo technikos galite kreiptis telefonu +370 674 31027

Daugiau informacijos apie „Toro“ aplinkos priežiūros produkciją rasite čia

Lankstūs sandėliavimo sprendimai jau po ranka
Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams
Lankstūs sandėliavimo sprendimai jau po ranka
Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams