Pradeda veikti pirmoji Lietuvoje žemės ūkio prekių elektroninė parduotuvė 
Image Blog
Šiandien startuoja "Agrochema" žemės ūkio prekių elektroninė parduotuvė.

Pradeda veikti pirmoji Lietuvoje žemės ūkio prekių elektroninė parduotuvė  (0)


Šiandien startuoja žemės ūkio prekių elektroninė parduotuvė, kurioje ūkininkai, žemės ūkio bendrovės ir kooperatyvų atstovai internetu galės įsigyti trąšų, sėklų, augalų apsaugos priemonių, skirtų profesionaliajam naudojimui. 

E. parduotuvėje, kurią sukūrė agroverslo bendrovė „Agrochema“, galima rasti daugiau kaip 100 prekių, skirtų tiek mažiems, tiek didžiausiems šalies ūkiams. Be to, čia veiks ir ūkininkų savitarna, kurioje jie galės matyti bendradarbiavimo su bendrove istoriją, taip pat stebėti grūdų supirkimo kainas, gauti priduotų grūdų laboratorinių tyrimų kvitus, apmokėti sąskaitas.

„Norime paneigti mitą, kad žemės ūkis yra uždaras ir konservatyvus sektorius ir žengiam gilyn į elektroninę erdvę, daugelį savo prekių ūkininkams siūlydami įsigyti internetu bet kuriuo paros metu, būnant laukuose ar pakeliui į juos“, – sako „Agrochemos“ komercijos direktorius Gerardas Brazaitis.

Praėjusiais metais „Agrochema“ į elektroninę prekybą iškėlė sodininkų ir daržininkų prekes, jas papildė bitininkystei skirtomis prekėmis bei mikroelementinėmis trąšomis. Šiuo metu čia galima rasti daugiau kaip 350 prekių. Tarp populiariausių prekių rikiuojasi trąšos vejoms ir bulvėms. 

„Prognozuojame, kad tarp ūkininkų populiariausiomis prekėmis ir elektroninėje parduotuvėje bus lietuviška amonio salietra ir mūsų gaminamos skystosios azoto trąšos, kurias klientai galės užsisakyti su pristatymu arba galės atsiimti mūsų prekybos vietose“, - pasakoja G. Brazaitis.

E. komercijos plėtrą įmonė planuoja ir į kitas Baltijos šalis.

„Agrochemos“ įmonių grupė žemės ūkio sektoriuje veiklą vykdo 30 metų. Bendrovė prekiauja azoto trąšomis, augalų apsaugos priemonėmis, sėklomis, sodo ir daržo prekėmis, degalais ir jų priedais. Taip pat superka grūdus, siūlo jų džiovinimo, valymo, pristatymo, sandėliavimo, transportavimo iki uosto paslaugas. „Agrochemos“ įmonių grupę sudaro 3 įmonės: UAB „Agrochema“, SIA „Agrochema Latvia“, „Agrochema Eesti“ OU. Įmonių grupėje dirba 375 darbuotojai.

Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams
Kaip ūkininkams nepaleisti pinigų srauto ir gauti apyvartinių lėšų?
Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams
Kaip ūkininkams nepaleisti pinigų srauto ir gauti apyvartinių lėšų?