„Amazone“: rinkai jau prieinami nauji tiksliųjų sėjamųjų Precea-TCC modeliai

Sėjamąsias galima pasirinkti iš dviejų naujų modelių Precea 9000-TCC ir 12000-TCC. Sėjamąsias galima pasirinkti iš dviejų naujų modelių Precea 9000-TCC ir 12000-TCC.

Žemės ūkio padargų gamintoja „Amazone“ išplėtė tiksliosios sėjos produktų asortimentą ir šiuo metu skelbia apie inovatyvią prikabinamų sėjamųjų „Amazone Precea-TCC“ pasiūlą rinkoje.

Tiksliąsias sėjamąsias dabar galima pasirinkti iš dviejų naujų modelių Precea 9000-TCC ir 12000-TCC, kurių darbinis plotis yra atitinkamai 9 ir 12 m. 

„Šie specialiai stambiems ūkiams sukurti variantai išsiskiria didelio našumo sėja, didele rezervuaro talpa ir naujoviška centrinio sėklų tiekimo sistema. Labai tikslus sėklų įterpimas užtikrina optimalų sėklų išbėrimą lauke, net ir važiuojant didesniu nei 15 km/val. darbo greičiu“, – skelbia įmonė.

Siekiant užtikrinti itin didelį darbo našumą ir sutrumpinti užpildymo laiką, naujuose Precea-TCC modeliuose įrengtas centrinis sėklų bunkeris, kurio talpa - 2 000 l. 

Naujoji centrinio sėklų tiekimo sistema sėklą iš centrinio bunkerio į išsėjimo agregatus tiekia oro srautu. Ten kiekvienai eilutei skirtos sėklos laikinai saugomos nedideliame priėmimo modulyje. Kai šis modulis pasiekia maksimalų užpildymo lygį, tolesnis sėklų tiekimas yra nutraukiamas. Kai užpildymo lygis vėl sumažėja, oro srautas vėl automatiškai įsijungia ir iš pagrindinio bunkerio į atskiras eilutes tiekiamos naujos sėklos.

„Išmaniosios centrinio sėklų tiekimo oro srauto sistemos dėka kiekvienas sėjamosios agregatas savarankiškai aprūpinamas sėklomis, nenaudojant sudėtingų jutiklių sistemų ar elektroninių valdymo įtaisų“, – akcentuoja „Amazone“.

Pačioms sėkloms išberti „Amazone“ naudoja itin tikslius PreTeC išbėrimo agregatus, veikiančius viršslėgio principu. Tai reiškia, kad sėklos prie išsėjimo disko prispaudžiamos oro slėgiu. Sandariklis sukasi kartu su išsėjimo disku, todėl gerokai sumažėja energijos sąnaudos. 

Nuotoliniu būdu sėklų išbėrimas reguliuojamas sąveikoje su automatine "SmartControl" sistema. naujuose modeliuose įdiegta ir daugiau naojovių.

Video