Reklama

Toliaregiškas, šiuolaikinis verslas renkasi elektroninę erdvę ir socialinius tinklus, nes internete koncentruojasi jau įsitvirtinę, pažengę, jauni, perspektyvūs ūkininkai, žemės ūkio specialistai.

„Agrobite.lt“ yra betarpiškiausią ūkininkų auditoriją turintis specializuotas portalas Lietuvoje. Kiekvieną mėnesį pasiekiame apie 200 000 unikalių vartotojų portale ir apie 165 000 ūkininkaujančių dalyvių mūsų FB grupėse. Visa tai galime pagrįsti statistika. Esame veržlūs, inovatyvūs, kūrybiški. Kasdien augame ir stiprėjame. Mūsų žiniasklaidos kanalas yra patogi platforma žemės ūkio įmonėms užmegzti ryšį su savo tiksline auditorija. Kaip įmonė, esame įsipareigoję siekti savo klientų sėkmės. Agrobitės ekspertų komanda turi ilgametės patirties reklamuojant žemės ūkio įmones, jų produktus ir paslaugas. Mūsų prioritetas - padėti savo klientams pasiekti jų reklamos tikslus.

Šiai dienai galime pasiūlyti platų spektrą aktualių viešinimo paslaugų:

 • Reklaminiai skydeliai portale;
 • Mūsų paruošti ekspertiniai tekstai bei jų išplatinimas mūsų FB grupėse;
 • Jūsų paruoštų reklaminių tekstų publikavimas portale, bei išplatinimas tematiškai tinkamose mūsų FB grupėse;
 • Kokybiški ir operatyvūs jūsų užsienio partnerių reklaminių tekstų vertimai Lietuvos rinkai;
 • Podcast pokalbiai, reportažai, reklaminiai vaizdo siužetai, kurių turinys išlieka mūsų Agrobitė Play kanale, bei pačiame portale;
 • Moderatoriaus teisės mūsų FB grupėse;
 • Paprasto dizaino reklaminių skydelių paruošimas.

Pasirinkus, bet kurį reklaminį skydelį ir sudarius bent trijų mėnesių sutartį pridėtume papildomas naudas: 

Tai gali būti tam tikro skaičiaus jūsų paruoštų pranešimų nemokamas publikavimas portale , Agrobite.lt FB puslapyje, bei mūsų FB grupėse. Jei pageidautumėte, kad mes parašytume jums straipsnį, kainai taikytume nuolaidą - straipsnio paruošimas kainuotų 150 Eur. Nemokamas tam tikro skaičiaus video siužetų publikavimas mūsų youtube kanale, kurio turinys atsispindi portale, ar pakvietimas į podcast įrašymą iš anksto suderinta tema, reportažas iš parodos, ar ženkli nuolaida įmonės reklaminipo vaizdo siužeto kūrimui, bei galimybė sutarties metu naudotis moderatoriaus teisėmis viešinant savo įmonę gausiose mūsų ūkinėse  FB grupėse.

Jei būtų sudaroma sutartis ilgesniam laikui, galėtume taikyti atitinkamas nuolaidas reklaminiam skydeliui, bei papildomų naudų kiekis didėtų.

Daugiau detalių ir konkrečių pozicijų pasiūlymus galėtumėte gauti susisiekę su mumis el. paštu reklama@agrobite.lt

Jei visgi banerinės reklamos nesinorėtų, tada galėtume pasiūlyti tokias mūsų atskirų paslaugų kainas:

 • Jūsų paruošto straipsnio iki 5000 spaudos ženklų, iki trijų iliustracijų, bei iki trijų aktyvių nuorodų, publikavimas portale jums kainuotų 250 Eur
 • Mūsų ruošiamas straipsnis jums iki 3000 spaudos ženklų, iki trijų iliustracijų, bei trijų aktyvių nuorodų kainuotų 250 Eur bei jo publikavimas portale, Agrobite.lt FB puslapyje ir temiškai tinkamose mūsų FB grupėse + 250 Eur.
 • Jūsų paruoštų video siužetų įkėlimas į mūsų youtube kanalą, portalą Agrobite.lt, Agrobite.lt FB puslapį, bei  išplatinimas temiškai tinkamose mūsų FB grupėse kainuotų 100 Eur.
 • Pakvietimas į podcast pokalbį, jums reikalingu metu, iš anksto suderinta tema ir įrašyto video išplatinimas mūsų Youtube kanale, taip pat portale Agrobite.lt, Agrobite.lt "Facebook" puslapyje bei temiškai tinkamose mūsų FB grupėse kainuotų 400 Eur, o kartu su minimaliu teksto parengimu prie vaizdo įrašo – 490 Eur.
 • Moderavimo teisės visose jums patikusiose mūsų agrarinėse FB grupėse kainuotų 100 Eur / mėn.
 • tiksli kiekvieno mūsų reklaminio skydelio parodymų ir paspaudimų statistika.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip mūsų žiniasklaidos kanalas gali padėti viešinti jūsų verslą, nedvejodami susisiekite su mumis. Mielai suteiksime papildomos informacijos ir atsakysime į visus jums rūpimus klausimus. Ir visad esame pasiruošę deryboms.

Jus dominančią reklaminio skydelio poziciją rasite atsidarę Reklaminių skydelių rezervaciją arba atsisiuntę Reklaminių skydelių įkainių prezentaciją

Dėl šio pasiūlymo kreipkitės tel. +370 614 62210 arba el. paštu reklama@agrobite.lt.  

„Agrobite.lt“ komanda