Medvežė JOHN DEERE 1110G – optimaliausias pasirinkimas miškų ruošos darbams Lietuvoje 

Kai žiemos permainingos ir įšalo nėra, vis didesnis iššūkis miškininkams – kaip išvežti medieną iš kirtaviečių. Ne paslaptis, kad rangovai įsigyja galingą techniką ir tikisi kuo daugiau medienos išvežti vienu medvežės važiavimu. Bet kas atsitinka kai nėra įšalo, biržė šlapia? Stop! 

Galingos 14, 15 ar net 16 tonų keliamosios galios medvežės per sunkios šlapioms biržėms. Tuomet vežama nepilnai pakrauta medveže. O kokios tuomet kuro sąnaudos išvežtos medienos kubiniam metrui? Didelės.

UAB „INTRAC Lietuva“ atstovauja vieną didžiausių miško technikos gamintojų – JOHN DEERE, kuri siūlo medvežę JOHN DEERE 1110G. Šio modelio medvežė viena populiariausių Lietuvoje. Kodėl? Nes tai optimaliausias pasirinkimas dirbant Lietuvos miškuose. 

Šios medvežės lengvesnės – nuosavas svoris nuo 17 130 kg, o keliamoji galia – 12 tonų. Ilgai tarnaujantis 6  cilindrų variklis. Ir tai dar ne viskas. Yra galimybė pasirinkti medvežės strėlę – standartinė CF5, ar galingesnės CF7. O kad darbas būtų spartesnis, siūlome IBC išmaniaja strėlę. IBC išmanioji strėlė yra labai tiksli ir lengvai valdoma: operatorius gali susitelkti į rąsto sugriebimą, o ne į strėlės judėjimą. Kairioji maža svirtis valdo horizontalų griebtuvo, dešinioji maža svirtis valdo vertikalų griebtuvo judėjimą. IBC sistemoje yra visų pagrindinės strėlės judėjimo krypčių elektrinis galinės padėties amortizavimas. Sistema švelniai amortizuoja cilindro judėjimą galinėje padėtyje ir sustabdo stiprią apkrovą. Taigi dirbdami su IBC strėle sutaupysite ir laiko, ir kuro.

a

JOHN DEERE 1110G  medvežės pakrovimo aikštelė 5500 mm, puikiausiai išvešite 2x3 rąstus. Galima komplektuoti su mechaniškai išplatinamais rungais (jei vešite biokurą, vežimėlį išplatinsite nuo 2802 iki 3149 mm). 

Renkantis medvežę, atkreipkite dėmesį į padangas – siūlome šių išmatavimų: 710 x 26.5 arba 800 x 26.5. Pasirinkus platesnes – didesnis pravažumas šlapiose biržėse. Provėžoms ar  keliui pasilyginti siūlome komplektuoti buldozerio peilį medvežės priekyje.

Norite matyti visas ataskaitas: kaip ir kur dirba medvežė, kiek kuro sunaudoja – JDLink programa 5 metus nemokamai! 

a

Jei kiltų klausimų apie JOHN DEERE miško techniką, kreipkitės.

Visą informaciją apie JOHN DEERE medvežes, medkirtes, kirtimo galvas, strėles suteiks Vilma Venckutė, tel. +370 686 04130, el . paštas vilma.venckute@intrac.lt

Norėdami komentuoti prisijunkite

Video