Vienintelis oficialus platinimo atstovas

Išimtinė teisė diegti ir prižiūrėti BAUER įrangą bei techniką patikėta UAB „interAG“. Išimtinė teisė diegti ir prižiūrėti BAUER įrangą bei techniką patikėta UAB „interAG“.

Austrijos koncerno BAUER laistymo įrangos ir mėšlo tvarkymo technikos importas ir instaliavimas Lietuvoje patikėtas vieninteliam atstovui – UAB „interAG“. Ši bendrovė  turi išimtinę teisę įrangą diegti ir suteikti garantinį bei pogarantinį aptarnavimą. Tai itin svarbu žemdirbiams, nes tik kontaktuodami su oficialiu įrangos tiekėju jie gali užsitikrinti patikimą įrangos veikimą.  

Išimtinė teisė diegti ir prižiūrėti BAUER įrangą bei techniką patikėta UAB „interAG“

Pasak UAB „interAG“ direktoriaus Ugniaus Stančiausko, bendradarbiavimas su BAUER koncernu yra didžiulis mūsų įmonės darbo įvertinimas.

„Koncernas, BAUER veikia jau 90 metų, valdo keturias gamyklas Austrijoje, dvi – Vokietijoje ir specializuojasi trijuose segmentuose. Pirmas tai mėšlo ir srutų tvarkymo (maišymo, transportavimo, separavimo, pasterizavimo) įrangos ir BAUER srutovežių gamyba. Antrasis yra daržininkystės sektorius: gaminamos unikalios išmanios, daržovių ir pasėlių drėkinimo sistemos. Trečiasis gamybos segmentas yra komunalinis, kai mažesniuose miestuose įrengiamos nuotekų valymo sistemos“, taip pat įranga biodujų jėgainėms", – akcentuoja U. Stančiauskas. 

BAUER įranga pakankamai populiari Lietuvoje, yra net prieš 20 metų įsigytos ir iki dabar dirbančios įrangos pavyzdžių.

"Nors pati interAG įmonė yra pakankamai jauna, jos specialistai yra sukaupę dešimtmečių patirtį tiek platinant įvairių gamintojų įrangą, tiek turi reikiamos kvalifikacijos specialistus, galinčius prižiūrėti ir aptarnauti BAUER įrangą“,- teigia U. Stančiauskas. 

„Visi interAG specialistai BAUER gamyklose praėjo sudėtingus kvalifikacinius mokymus, todėl BAUER įranga Lietuvoje nuo 2022 metų pradžios yra patikimose rankose“, – pabrėžia U. Stančiauskas.

Įvertino atsakomybę ir patikimumą

 UAB „interAG“ įsipareigojo ne tik pasiekti planuojamų pardavimų rodiklį Lietuvoje, bet ir sukurti specializuotų vadybininkų ir serviso darbuotojų komandą, galinčius kokybiškai ir greitai atlikti įrangos techninį aptarnavimą, sumontuoti naujus įrengimus.

„Mes prisiėmėme įsipareigojimą, aptarnauti visą BAUER patiektą įrangą Lietuvos žemės ūkiui ir komunalininkams, taip pat turėti platų spektrą atsarginių dalių pasirinkime“, – sako U. Stančiauskas, pridurdamas, kad tai neatsiejama oficialaus atstovo pareiga.

 Išimtinės teisės platintojui suteikiamos tik tuo atveju, kai įmonė užtikrina kokybišką, patikimą ir garantuotą paslaugą klientams.

Įrangos ir technikos gamintojai labai kruopščiai saugo savo reputaciją, todėl ne bet kam tokios teisės yra suteikiamos.

Per beveiki du metus UAB „interAG“ Lietuvos gyvulininkystės ūkiuose jau instaliavo BAUER separatorius, maišytuvus, siurblius, taip pat separavimo-pasterizavimo stotis ir kitą šio gamintojo įrangą.

Glaudus ryšys su gamykla

Įranga, įsigyta iš oficialaus atstovo, visiškai pašalina riziką, kad ūkyje ji neveiks.

Dažnai pasitaiko atvejų, kai nusipirkus iš neaiškių tiekėjų brangią techniką, pastarieji žemdirbį palieka vienui vieną su problema, kada būtina technologiškai teisingai instaliuoti šio tipo įrangą.

„Po įrangos instaliacijos ūkyje gali nutikti įvairių nepageidaujamų situacijų. Kuomet įranga gali sugesti. Pavyzdžiui, separatorius arba mėšlo separavimo-pasterizavimo stotis veikia 24 valandas per parą ir nesunku nuspėti, kas bus, jei ji dėl vienų ar kitų priežasčių nustos veikti, – aiškina U. Stančiauskas. – Šiuo atveju būtina žaibiška kvalifikuoto specialisto reakcija, nustatytas gedimas, greitai pristatytos atsarginės dalys ir kvalifikuotai atliktas remontas“.

Ištikus bėdai žemdirbiams rekomenduojama neieškoti pagalbos pas visų gedimų „žinovus“, o kreiptis į kvalifikuotus „interAG“ specialistus, kurių kvalifikacija patvirtinta BAUER sertifikatais. Taip ūkininkai išvengs galimų praradimų ar dar didesnių įrangos gedimų.

 „Būtent todėl BAUER suteikė mūsų bendrovei išimtines teises, kad galėtume ūkininkams savalaikiai ir kvalifikuotai padėti“, – sako U. Stančiauskas. Sudėtingu ir sunkiai prognozuojamo gedimo atveju, „interAG“ gali tiesiogiai kreiptis į BAUER gamintojus, kad jie suteiktų konsultacijas ar techninę informaciją, kaip išspręsti iškilusią problemą.

Susisiekti su UAB „interAG“ galite paskambinę telefonu +370 672 82677 arba siųskite užklausą el. paštu info@interag.lt

Video