Už informaciją dėl trijų vilkų žūties JAV siūlomas 50 000 dolerių atlygis

Asociatyvi nuotr. Asociatyvi nuotr.

Oregono valstijos aplinkosaugininkai už informaciją, kuri padėtų nustatyti, kodėl žuvo trys vilkai, siūlo net 50 000 dolerių atlygį.

Pranešama, kad nykstančios pilkųjų vilkų trijulės gaišenos rastos Pietų Oregone, o federaliniai pareigūnai siekia sužinoti, kodėl jie žuvo.

Kūnai buvo rasti po to, kai gruodžio 29 d. dviejų vilkų apykakliai nebesiuntė vilkų gyvybės ženklų signalo. Laukinės gamtos apsaugos darbuotojai išsyk išskubėjo į įvykio vietą, kurioje aptiko trijų vilkų kūnus.

Du suaugę vilkai buvo su apykaklėmis (patino ir patelės), o trečias vilkas, pasirodė, esąs dar paauglys. Kodėl vilkai rasti negyvi, jokios informacijos nepateikiama, kas stiprina įtarimus, jog jie buvo neteisėtai sumedžioti.

50 000 dolerių atlygis siūlomas už informaciją, kuri padės suimti, nuteisti baudžiamąja tvarka arba skirti civilinę baudą, susijusią su gyvūnų žūtimi.

Gyvūnų mirtys užfiksuotos vilkų aktyvumo zonoje, kuri tęsiasi per Klamato ir Ežero apygardas.

Pilkieji vilkai, gyvenantys dviejuose trečdaliuose vakarinės Oregono dalies, yra saugoma rūšis, nes pagal federalinį Nykstančių rūšių įstatymą jie įtraukti į nykstančių rūšių sąrašą, teigia Žuvų ir laukinės gamtos tarnyba.

Video