Trijų parų žūklės maratone – įspūdingas kėdainiečių pasirodymas

Vidmantas Bukauskas sugavo 12.6 kilogramų sveriantį karpį. Asmeninio archyvo nuotr. Vidmantas Bukauskas sugavo 12.6 kilogramų sveriantį karpį. Asmeninio archyvo nuotr.

Radviliškio rajone esančiame Noručių tvenkinyje vyko kasmetinės karpių gaudymo varžybos „Grinkiškio karpis“, kuriose dalyvavo ir mūsų kraštiečiai. Kėdainiečių komanda pavadinimu „B&B Carp Team“, kurią sudaro Lukas Balčaitis ir Vidmantas Bukauskas, pasirodė išties įspūdingai – užėmė garbingą antrąją vietą, taip pat sugavo pačią didžiausią varžybų žuvį.

Varžybos truko tris paras

Per tris paras trukusias varžybas komanda sugavo 17 vienetų karpių, kurių bendras svoris siekė net 88,21 kilogramų!

Toks rezultatas mūsų kraštiečiams lėmė antrąją vietą galutinėje varžybų lentelėje.

Negalima nepaminėti, kad didžiausios varžybų žuvies nominacija atiteko taip pat Kėdainių komandai – Vidmantas Bukauskas sugavo 12.6 kilogramų sveriantį karpį.

Sugavo daug žuvies

„Grinkiškio karpio 2023“ Vasaros taurės varžybų metu iš viso sugautos 64 žuvys, bendras jų svoris – 340,83 kg, vienos žuvies vidurkis – 5,33 kg.

Pirmąją vietą pelnė komanda „Fin Carp Team“, kurią sudarė Renatas Pikeris ir Deivydas Klimas. Jie sugavo 30 žuvų, kurių bendras svoris siekė 163,37 kg.

Trečiąją vietą pelnė komanda „Emigrantai Fish“. Valerijus Kairys ir Dainius Ivanovas sugavo 6 žuvis, kurių bendras svoris – 42,39 kg.

Rado raktą

Su kėdainiečiai žvejais bendravo gerai žinomas žvejys kėdainietis kerpininkas Eiridas Dambrauskas.

„Visų pirma, norėčiau pasveikinti mūsų kėdainiečių komandą „B&B Carp Team“ su puikiu pasiektu rezultatu.

Prieš varžybas bendravau su vienu iš komandos narių, padiskutavome, pajuokavome, palinkėjau gerų rezultatų jiems. Aš puikiai žinau, ką reiškia atžvejoti tris paras varžybų ritmu, kiek tai atima jėgų, nervų, bet labai džiaugiuosi už mūsiškius, kurie nepalūžo ir iškovojo aukštą poziciją galutinėje lentelėje. Ši komanda taip pat laimėjo ir didžiausios žuvies nominaciją, tai tik įrodo, kokia yra patyrusi mūsiškių komanda, kuri randa raktą į didžiųjų karpių burnas. Taip pat didžiausi sveikinimai tvenkinio savininkui ir puoselėtojui Mariui Kazlauskui už sėkmingai suorganizuotas varžybas“, – „Rinkos aikštei“ komentavo E. Dambrauskas.

Dimitrijus Kuprijanovas ("Rinkos aikštė")