Neblaivi vairuotoja vos neįlėkė į tvenkinį: nuvažiavusi nuo kelio trenkėsi į medį

Įvykio liudininkų fiksuota vaizdo medžiaga. Įvykio liudininkų fiksuota vaizdo medžiaga.

Vakar vakare prie Vilainių sankryžos esančio tvenkinio skubėjo policijos ir greitosios pagalbos medikų pajėgos – gautas pranešimas, kad nuo kelio nuvažiavo ir į medį trenkėsi lengvasis automobilis. Pranešta, kad viduje yra žmonių.

Policijos pareigūnų duomenimis, eismo įvykis įvyko apie 21.50 val. Kėdainių rajono Vilainių kaimo ribose. Automobilis „Opel Meriva“, vairuojamas neblaivios 33-ejų metų moters, nuvažiavo nuo kelio, kirto pėsčiųjų taką, užvažiavo ant žaliosios vejos ir rėžėsi į medį.

Nedaug trūko, kad mašina su joje buvusiais žmonėmis atsidurtų vandenyje – šalia Vilainių kryžkelės esančiame tvenkinyje.

Įvykio liudininkai nedelsdami iškvietė pagalbos tarnybas. Jų teigimu, moteris sėdėjo automobilyje, pati neišlipo. Jie ir padėjo moteriai išlipti. Atskubėję pareigūnai ir medikai jai suteikė pagalbą.  

Dėl patirtų sužalojimų vairuotoja pristatyta į gydymo įstaigą, jai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,84 promilės.

Kartu su moterimi buvęs vyras stipriau nenukentėjo.

Įvykio liudininkai pareigūnams pasakojo, kad minėti asmenys lankėsi parkelyje. Vėliau žmonės išgirdo stiprius akceleratoriaus garsus ir didžiulį trenksmą.

Rinkos aikštė

Video