Netikėtai mirė UAB „Ivabaltė“ įkūrėjas ir savininkas Irmantas Tarvydis

Irmantas Tarvydis Rokiškio Sirena nuotr. Irmantas Tarvydis Rokiškio Sirena nuotr.

Penktadienį netikėtai mirė vienos didžiausių žemės ūkio technikos platintojų UAB „Ivabaltė“ įkūrėjas ir savininkas Irmantas Tarvydis. Kaip skelbia „Rokiškio Sirena“, tai buvo vienas sėkmingiausių Rokiškio verslininkų, aktyviai dalyvavęs ir Rokiškio rajono politinėje veikloje.

58 metų verslininkas ne vieną kartą siekė Rokiškio rajono mero posto, ne vieną kadenciją buvo rajono tarybos nariu, o po 2023-ųjų metų savivaldos rinkimų, politikas dirbo opozicijoje.

Artimai su I. Tarvydžiu ne tik politikoje, bet ir kitais darbiniais klausimais bendravęs opozicijos kolega Antanas Vagonis sakė, kad verslininkas prieš porą dienų išvyko į sostinę pasitikrinti sveikatos: „Užvakar mes kalbėjomės, nes turėjome bendrų reikalų. Sakė, kad važiuoja į Vilnių atlikti kraujo tyrimų. Nežinau labai smulkiai, bet medikai pasakė, kad kraujas yra blogas ir liepė jam iš karto gultis į ligoninę. Dar vakar aš jam skambinau, tačiau jis neatsiliepė, neperskambino. Šiandien sulaukiau Irmanto dukros skambučio ir sužinojau liūdną žinią – bendražygis mirė ligoninėje...“ 

Užuojautą velionio šeimai išreiškė ir VDU Žemės ūkio akademija, nes I. Tarvydis buvo VDU Žemės ūkio akademijos absolventas, absolventų klubo „ŽŪA alumni“ prezidentas.

„Netekome veiklios, aktyvios asmenybės, palikusios ryškų pėdsaką VDU Žemės ūkio akademijos veikloje, – rašo VDU Žemės ūkio akademija. – I. Tarvydis aktyviai veikė VDU Žemės ūkio akademijos labui, skatinant moksleivių ugdymo, studentų pritraukimo ir skatinimo veiklas. Siekiant spręsti kvalifikuotų specialistų trūkumo regionuose problemas 2021 m. inicijavo „Sumanaus moksleivio akademijos“ Rokiškio eksperimentinės inžinerijos klasės, kuri buvo sėkmingo VDU ŽŪA ir vietos verslo bendradarbiavimo skatinant moksleivių ugdymą pavyzdys, kūrimą“.

UAB „Ivabaltė“ atstovauja prekinį ženklą „Fendt“. Šioje įmonėje dirba abi I. Tarvydžio dukros.

Agroverslo portalas „Agrobitė“ reiškia užuojautą šeimai.

Video