Ramučių bažnyčiai trūksta 12 000 eurų

Šilutės naujienų nuotr. Šilutės naujienų nuotr.

Savivaldybės politikams šį mėnesį teks apsispręsti, ar skirti paramą Ramučių evangelikų liuteronų bažnyčios remontui. Parapijos bendruomenė tam prašo 12 000 eurų.

Rajono tarybos komitetų politikams pateiktame aiškinamajame rašte teigiama, kad buvo gautas Ramučių evangelikų liuteronų parapijos prašymas prisidėti prie šio kaimo bažnyčios vidaus patalpų remonto darbų apmokėjimo.

Parapija nurodė, kad 1929 metais pastatytos bažnyčios viduje jau atlikta darbų už daugiau nei 22 400 eurų. Tiek kainavo suolų, balkonų, medinių grindų, sienų ir lubų dažymo darbai. Parapija iš surinktų aukų tam gali skirti 3 400 eurų, dar 7000 eurų žada Šiaurės Vokietijos evangelikų bažnyčia. Tad iš Savivaldybės prašoma skirti 12 000 eurų finansavimą.

Tačiau Tradicinių religinių bendruomenių ir bendrijų rėmimo programos tvarkos apraše numatyta, kad prisidėjimas Savivaldybės biudžeto lėšomis negali viršyti 50 proc. visos projekto vertės. Todėl Savivaldybė galės skirti tik 11 212 Eur.

Teigiama, kad visi bažnyčios vidaus remonto darbai bus užbaigti iki 2029 m. Savivaldybės tarybos posėdis įvyks gegužės 30 d.

Šilutės naujienos

Video