Salų dvaras perleidžiamas naujiems šeimininkams

Salų dvaras. Rokiškio sirenos nuotr. Salų dvaras. Rokiškio sirenos nuotr.

Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencija ruošiasi ypatingai šventei, skirtai Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti. Liepos 6-ąją dieną dvaras perleidžiamas jaunimo organizacijoms, kurios tuo metu jos vykdys įvairias veiklas, o ir pats dvaro lankymas bus nemokamas.

Dvaras atviras visiems

„Mums labai svarbu, kad į dvaro veiklas įsitrauktų jaunimas,“ – teigė Salų dvaro valdytoja Birutė Dapkienė. „Jaunimas yra mūsų ateitis, ir mes siekiame sukurti jiems erdvę, kur jie galėtų ne tik pramogauti, bet ir tobulėti. Manome, kad švęsti valstybinę šventę kartu su įvairiomis veiklomis yra puikus būdas skatinti pilietiškumą ir bendruomeniškumą tarp jaunų žmonių. Vykdydami socialinį verslą, vasaros sezono metu įdarbiname jaunimą, siekdami suteikti jiems galimybę įgyti darbo patirties ir praleisti laiką prasmingai. Dabar dvare dažniau galime matyti vaikus, ir norime, jog jį užpildytų ir jaunuolių juokas.“

Šventės akcentas – himno giedojimas

Šventėje jau dalyvauja Rokiškio jaunimo centras ir Rokiškio rajono moksleivių taryba, kurios prisidės savo veiklomis. Taip pat kviečiame ir kitas jaunimo organizacijas prisijungti prie šios iniciatyvos.

Vakare, 21:00 val. visi kartu giedosime „Tautišką giesmę“, o po to iki 23:45 val. vyks diskoteka su Rokiškio jaunimo centro DJ „Delta 31“.

Veiklos ir mažiesiems

Šventės dieną Salų dvare vaikų laukia pramogos ir mažiesiems – nemokamas batutas, veiksiantis nuo 12:00 val. Taip pat 15:00 val. vyks putų šou, kuris leis atsigaivinti vasaros savaitgalio metu. Visą dieną bus siūlomi nemokami lauko žaidimai, kuriuos galės išbandyti kievienas. Dvaro rūmų lankymas šventės dieną taip pat bus nemokamas.

Dvaro parke lankytojus pasitiks ir lauko gyvūnai – alpakos, stručiai nandu ir kiti dvaro gyventojai.

Kitos veiklos

Šventės dieną taip pat bus galima aplankyti Rokiškio krašto dailininkės Jolantos Gegelevičiūtės abstrakčių tapybos darbų parodą DYKUMOS.

Taip pat visą vasarą vyksta suknelių mainai „Ta pati panelė, tik kita suknelė“„ Tai puiki proga atnaujinti savo drabužius ir prisidėti prie tvaraus vartojimo. Atsineškite sukneles, kurių nebedėvite, ir mainykitės su kitais dalyviais.

Daugybė edukacijų

Be nemokamų pramogų, dvaras taip pat siūlo įvairias edukacijas, kurias reikia užsisakyti iš anksto. Lankytojai galės išbandyti tapybą šokoladu, unikalų morkų šokolado gaminimo procesą, sužinoti saldainių „Karvutė“ istoriją ir patys juos pasigaminti. Edukacijų sąraše taip pat yra bičių vaško žvakių liejimas, natūralaus bičių vaško ir kavos tirščių kompozicijų kūrimas, espresso saldainių gamyba „Kava kišenėje“ bei tapyba lauke priešais dvaro rūmus. Edukacijoms būtina išankstinė registracija.

Edukacijoms būtina išankstinė registracija. Registruotis galima telefonu +370 605 57502 arba el. paštu info@saludvaras.lt.

Rokiškio Sirena

Panašūs straipsniai

Video