Tarptautiniame čempionate žuvienę virė ir dotnuviai

Sveteliai galėjo pasigardžiuoti ir Kėdainių rajono Dotnuvos žvejų klubo „Dotnuvėlės lynas“ išvirta gardžia žuviene. Sveteliai galėjo pasigardžiuoti ir Kėdainių rajono Dotnuvos žvejų klubo „Dotnuvėlės lynas“ išvirta gardžia žuviene.

Į žvejų ir žuvienės virėjų centru tapusią Rusnę ne tik iš kone visų Lietuvos kampelių, bet ir iš užsienio suvažiavo net 75 komandos, kurios išvirė apie 4 tonas 150 litrų įvairios žuvienės. Čempionate apsilankė apie 15 000 svečių. Sveteliai galėjo pasigardžiuoti ir Kėdainių rajono Dotnuvos žvejų klubo „Dotnuvėlės lynas“ išvirta gardžia žuviene.

Garsino Kėdainius

Organizatoriai iš anksto paskelbė, jog čempionate, be Pamario krašto komandų, dalyvaus svečiai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Trakų, Ignalinos, Šiaulių, Šilalės, Skuodo, Plungės, Jurbarko, Kalvarijos, Lazdijų, Pagėgių, Švenčionių, Kėdainių, Pasvalio ir kitų miestų.

Čempionate dalyvavo ir dvi komandos iš Lenkijos ir Latvijos.

Dotnuvos žvejų klubas „Dotnuvėlės lynas“ šiame čempionate dalyvavo antrą kartą. Komandą sudarė žvejai: Ričardas, Mantas, Valdas, Regina, Andrius, Dovilė ir svečias iš Armėnijos Robertas.

Lietus neišgąsdino

Entuziastų neišgąsdino net iki pat vidurdienio pliaupęs lietus, matyt, jie žinojo, kad viena garbi viešnia į Rusnę būtinai atveš gražų orą.

Nei organizatorių, nei svečių negąsdino ir pažliugęs tradicinių renginių vietos palei Atmatą gruntas: kas su botais, o kas ir basomis po jį klampojo, bet geros nuotaikos dėl to neprarado.

Pasisėmė patirties

Kėdainių rajono komanda sakė, jog tokiame čempionate dalyvauti didelė garbė, o didžiausias laimėjimas – įgyta patirtis.

„Dalyvaujame jau antrą kartą. Visi kartu skutome bulves, pjaustėme kitas daržoves, ruošėme žuvį ir virėme gardžią žuvienę. Be to, svečiai galėjo paragauti ir mūsų firminio patiekalo – rūkyto lyno. Iš tokių renginių visi grįžtame laimėtojais. Nors prizinės vietos neužėmėme, bet dėl to nė kiek neliūdime. Svarbiausia yra dalyvauti, o kur dar įgyta patirtis ir įspūdžiai“, – kabėjo „Dotnuvėlės lyno“ atstovai.

Dimitrijus Kuprijanovas ("Rinkos aikštė")

Rinkos aikštė

Video