Devynmetis nušluostė nosį suaugusiems žvejams
Image Blog
Danielius yra tikras žvejys – vyrukas dalyvauja daugelyje žvejų varžybų visoje Lietuvoje, o namuose jo mėgstamiausias užsiėmimas ne mobilusis telefonas ar kompiuteris, o meškerė. Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Devynmetis nušluostė nosį suaugusiems žvejams (0)


Kėdainių rajono Mantviliškio tvenkinyje vyko žvejų spiningavimo nuo kranto varžybos, skirtos šeimoms. Į jas susirinko žvejų šeimos iš visos Lietuvos, o rezultatas visiems buvo labai netikėtas – devynmetis širvintiškis Danielius nušluostė nosį suaugusiems žvejams ir tapo nugalėtoju.

Visą pusdienį

Andriaus Kopos organizuotose varžybose dalyvavo kone trys dešimtys dalyvių iš visos Lietuvos –  tėčiai, mamos ir vaikai.

Varžybos vyko visą pusdienį. Popietę buvo susumuoti rezultatai, kurie visus kaip reikiant nustebino – didžiausią varžybų žuvį sugavo Danielius Ikanevičius. Vyruko sugauta lydeka svėrė 2,835 kg.

Antroji vieta atiteko puskilogramį ešerių prigaudžiusiam kėdainiečiui Arūnui Dumašiui.

Trečiąją vietą pelnė panevėžietis Aurimas Baliūnas. Jis sugavo keletą ešerių, kurių bendras svoris buvo 0,410 kg. 

Tikras žvejys

Širvintiškis Danielius yra tikras žvejys – vyrukas dalyvauja daugelyje žvejų varžybų visoje Lietuvoje, o namuose jo mėgstamiausias užsiėmimas – ne mobilusis telefonas ar kompiuteris, o meškerė.

Net žvejybos asai stebisi ir džiaugiasi tokiu devynmečio užsispyrimu ir meile žvejybai. O pats Danielius labai džiaugėsi laimėjęs spiningavimo varžybas.

„Varžybas laimėjau, ištraukiau didelę lydeką. Ji susiviliojo mepsu.

Tikrai didelė ir stipri žuvis, buvo sunku ją traukti ir su ja kovoti. Bet aš susitvarkiau. Tai yra vadinamas „Big  fishas“, – rankose laikydamas įspūdingą laimikį džiaugėsi Danielius.

Jaunąjį žveją visur palaiko ir kartu dalyvauja jo tėvai – Kristina ir Tomas. Beje, tėtis Tomas varžybose užėmė septintąją vietą, pagavęs vieną mažą ešeriuką.

Andriaus Kopos organizuotose varžybose dalyvavo kone trys dešimtys dalyvių iš visos Lietuvos –  tėčiai, mamos ir vaikai. Varžybos vyko visą pusdienį. Popietę buvo susumuoti rezultatai, kurie visus kaip reikiant nustebino.

Sudėtingos varžybos

Tai, kad varžybos buvo išties sudėtingos, pripažino ir žūklės asai.  Panevėžiečiams Kėdainių vandens telkinys paliko gerą įspūdį.

„Kartu su Domantu Rutkausku nutarėme nuvykti į spiningavimo varžybas.

Jos buvo tikrai labai sunkios, prireikė daug pastangų bei daug jėgų, bet sudėjus viską kartu iškovojome prizines vietas.

Domantas iškovojo 4-ąją vietą, o aš likau 3-ioje vietoje, bendroje komandoje irgi išlikome treti. Prigaudėme ešeriukų“, – džiaugėsi žvejų klubo „Panevėžio krašto žvejai“ atstovas A. Baliūnas.

Ir kėdainiečiai

Varžybose dalyvavo ir kėdainiečiai žvejai. Dotnuvos žvejų klubui „Dotnuvėlės lynas“ atstovavo Linas ir Laima Matiejauskiai bei jų mažoji dukrelė.  

„Smagu dalyvauti. Stengiamės atstovauti tiek sau, tiek savo Dotnuvos žvejų klubui. Žvejyba yra geras laiko praleidimas, o mūsų šeima propaguoja poilsį gamtoje. Žvejyba yra mūsų labai mėgstama veikla“, – kalbėjo Matiejauskiai.

Kviečia vėl

Klaipėdiečio A. Kopos organizuotose varžybose dalyvavo kone trys dešimtys dalyvių iš visos Lietuvos – tėčiai, mamos ir vaikai.

„Varžybos pavyko puikiai. Prigaudėme ešerių, papuolė ir viena lydeka, kurią pagavo mūsų jaunasis žvejas.

Visos žuvys pasvertos ir paleistos atgal į vandens telkinį. Į Kėdainius mes dar sugrįšime.

Norėčiau visus pakviesti spalio 8-ąją į spiningavimo varžybas iš valčių, kurios vyks Angirių tvenkinyje. Susisiekite, registruokitės, dalyvaukite“, – kvietė A. Kopa.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS, (rinkosaikste.lt)

Juokiasi net „savi“: rusai pasėliuose sunaikino purkštuvą, palaikę jį tanku „Leopard 2A6“
Ūkininkai įvertino įspūdingą „Fendt“ traktorių ir „Ivabaltė“ atliekamus dirvožemio tyrimų galimybes
Teisingai pasirinkus – sėkmė garantuota
Kaip ekonominė krizė Vokietijoje atsilieps Lietuvos žemės ūkiui?
Juokiasi net „savi“: rusai pasėliuose sunaikino purkštuvą, palaikę jį tanku „Leopard 2A6“
Ūkininkai įvertino įspūdingą „Fendt“ traktorių ir „Ivabaltė“ atliekamus dirvožemio tyrimų galimybes
Teisingai pasirinkus – sėkmė garantuota
Kaip ekonominė krizė Vokietijoje atsilieps Lietuvos žemės ūkiui?