JK ieško kiaulininkystės įmonių, kurios paskatintų naująją kartą

Asociatyvi nuotr. Asociatyvi nuotr.

Jungtinėje Karalystėje pagal Kiaulių pramonės stipendijų programą (PISP) renkamos kiaulininkystės sektoriaus įmonės, norinčios įdarbinti ir mokyti naująją kartą, rašo Farminguk.com.

Jungtinės Karalystės įmonės, norinčios padėti jauniems žmonėms įsitvirtinti kiaulininkystės sektoriuje, gali teikti paraiškas iki rugsėjo 2 d.

Iki šiol pagal šią programą praktiką sektoriuje atliko daugiau kaip 50 studentų, o daugelis jų baigę studijas grįžo į praktiką atliekančią įmonę.PISP programą 2012 m. parengė AHDB, Nacionalinė kiaulių asociacija ir Harperio Adamso universitetas, o dabar vėl pradedama atranka.

Pagal šią programą įmonės rėmėjos turi pirmenybę įdarbinti praktikos ieškančius Harper Adams universiteto studentus. PISP programoje dalyvavusi Jungtinės Karalystės maisto produktų gamintoja „Cranswick“ teigė, kad jos mokiniai visada buvo nusiteikę pozityviai.

„Jie mielai dalyvavo įvairiuose projektuose ir visus juos atliko kokybiškai, o dabartinė mūsų studentė nėra išimtis - ji puikiai papildė komandą“, - sakė įmonė. „Tai puiki galimybė suteikti studentams galimybę susipažinti ne tik su kiaulių, bet ir su platesne maisto pramone ir parodyti jiems karjeros galimybių įvairovę. Studentai dirba vienoje komandoje, bet kartu keliauja po visą įmonę, todėl jie yra atsakingi ir susipažįsta su platesnio masto maisto ir žemės ūkio pramonės sritimis".

Šiuo metu ieškoma rėmėjų 2025-2026 mokslo metams, o galutinis terminas pareikšti susidomėjimą yra 2024 m. rugsėjo 2 d.

Video