5ML serijos traktoriuose integruoti išmanūs sprendimai, bet mašina tinkama ne visiems

Per „John Deere“ operacijų centrą 5ML traktorius galima prijungti prie kitų kompanijų-partnerių programinės įrangos ir stebėti darbą per nuotolį. Per „John Deere“ operacijų centrą 5ML traktorius galima prijungti prie kitų kompanijų-partnerių programinės įrangos ir stebėti darbą per nuotolį. "John Deere" nuotr.

„Deere & Co” jau nuo sausio mėnesio priims ūkių užsakymus naujai išleistos traktorių serijos 5ML gamybai. Šie „John Deere“ traktoriai galėtų sudominti nebent Lietuvos sodininkystės ūkius, mat jie, kaip teigia gamintojas, tam ir skirti – aukštesnės vertės pasėliams – sodininkystės ir vynuogynų ūkiams. 

Traktoriaus modelis 5130ML laikomas šios „John Deere“ serijos flagmanu. Jis yra pakankamai siauras, kad būtų galima dirbti ūkiuose, bet sykiu yra ir pakankamai galingas.

Išskirtina tai, kad 5ML traktorių serija yra aprūpinta išmaniais technologiniais sprendimais, skirtais tiksliajai žemdirbystei.

Unikali AutoTracTM funkcija yra integruota į valdymo sistemą ir yra traktoriaus prietaisų skydelyje, todėl nebūtina jos aktyvuoti kitame ekrane.

Į atmintį įrašyti jau atlikti darbai leis ūkininkui be papildomo galvos skausmo dirbti net ir daug dienų.

Funkcija Gen 4 fiksuoja ir dokumentuoja kiekvieną traktoriaus darbo žingsnį, kuris perkeliamas į „John Deere“ operacijų centrą.

Naudojant John Deere 1ClickGo AutoSetup funkciją, operacijų centre galima nustatyti visų darbo etapų vykdymo parametrus, pvz., pasėlių apsaugos priemonės naudojimo normą.

Vos tik traktorius įvažiuoja į pasėlių plotą, ekrane pasirodo užklausa dėl darbo pradžios – vairuotojui tereikia tai patvirtinti ir darbas vyks nepertraukiamai.

Per „John Deere“ operacijų centrą 5ML traktorius galima prijungti prie kitų kompanijų-partnerių programinės įrangos ir stebėti darbą per nuotolį.

Po John Deere 5130 ML kapotu sumontuotas 4,5 litro „John Deere PowerTech Plus“ variklis, galintis išvystyti maksimalią 134 AG galią.

Galinė hidraulika leidžia žemdirbiui dirbti su 4900 kg darbiniais padargais. Priekyje šis rodiklis siekia 2900 kg.

Video