Traktoriaus dizaino kūrėjus įkvėpė ir šampano taurė (video)

Legendinė dizaino kompanija „Pininfarina“ kuria dizainą ir ateities traktoriams. Labai įdomu stebėti, kaip kūrėjų vizijos vėliau išsipildo ir persikelia į realų gyvenimą. 

Pats naujausias šios dizaino studijos darbas – ateities traktoriaus, skirto vynuogynams, dizainas. Šioje kompanijoje traktoriaus viziją užsakė „New Holland“, o mašinos vizualizacija jau prieinama ir interneto platformoje „Youtube“.

Traktoriaus dizainas sukurtas vadovaujantis „New Holland“ strategija Clean Energy Leader, kuri apima aukštą komforto, saugumo ir elektros varomosios jėgos panaudojimą.

Priekinės mašinos dalies dizaino vizijai kūrėjus įkvėpė... šampano taurė. Įvertinus aptakią stiklo formą operatoriui užtikrinamas neįtikėtinai geras apžvalgos laukas.

Traktorių valdyti galima ant besisukančios sėdynės, tad komforto viduje netrūksta. Medienos panaudojimas atskiroms dizaino detalėms mums sukelia jauseną, kad prisiliečiame prie vyno statinių. 

Pininfarina SpA (Italia Carozzeria Pininfarina SpA) – tai Italijos kompanija, užsiimanti daugiausiai automobilių dizainu, bet mielai vykdanti ir kitus užsakymus. Ji susikūrė dar 1930 metais.

Video