„Deutz“ planuoja didinti variklių gamybą iki 200 000 vienetų per metus

Asociatyvi nuotr. Asociatyvi nuotr. "Deutz-Fahr" nuotr.

Siekdama tolesnio augimo Deutz“ remiasi "Dual+" strategija, kuri apima ne tik esamą pagrindinę veiklą, susijusią su optimizuotais vidaus degimo varikliais, bet ir naują produktų, neišskiriančių teršalų, ekosistemą.

Ilgalaikis "Deutz AG" tikslas - visam laikui tapti vienu iš trijų didžiausių nepriklausomų variklių gamintojų ir ne vėliau kaip iki 2050 m. pasiūlyti produktus ir technologijų portfelį, visiškai neutralizuojantį klimato kaitą. 

"Mūsų tikslas – kad ateityje mūsų varikliai būtų pasaulio varomoji jėga. Mūsų aptarnaujamose pramonės šakose vyksta esminės permainos siekiant didesnio neutralumo klimato atžvilgiu. Mums tai yra didžiulis iššūkis ir ekonominė galimybė. Įgyvendindami strateginę programą "Powering Progress" norime pasinaudoti šios transformacijos galimybėmis, toliau pelningai augti ir iki 2050 m. visoje technologijų grandinėje dirbti neutraliai klimato atžvilgiu", – teigia „Deutz AG“ vadovas Sebastian Schulte.

"Deutz AG" įsitikinusi, kad švarūs ir efektyvūs vidaus degimo varikliai padės žemės ūkiui sklandžiau pereiti prie ateities technologijų. 

"Deutz" nori sukurti vidaus degimo variklį, kuris būtų neutralus klimato atžvilgiu, pavyzdžiui, naudojant vandenilį arba sintetinį kurą.

Vis švaresnių variklių gamybą bendrovė tikisi padidinti iki 200 000 vienetų per metus.

Video