Lenkišką žemės ūkio techniką labiausiai vertina japonai

Mandam.co.pl. nuotr. Mandam.co.pl. nuotr.

Ar gali Lenkijos žemės ūkio technikos gamintojas šiais aršios tarptautinės konkurencijos laikais užkariauti užsienio rinkas? Pasirodo, kad gali, ir Glivicėje įsikūrusi įmonė „Mandam“ yra geriausias to pavyzdys, rašo Wrp.pl. Nes „Mandam“ pagaminta Lenkijoje, o tai reiškia labai daug.

Žemės ūkio technikos gamintojui kelias į sėkmę nėra lengvas, o rinka ir patys ūkininkai greitai reaguoja į nekokybišką įrangą. Štai kodėl „Mandam“ nuo pat pradžių nusistatė šūkį: pradėti nuo kokybės.

Įmonės istorija prasidėjo 1991 m., kai užsienio rangovo užsakymu buvo pradėtos gaminti pievų akėčios. Jam reikėjo aukščiausios europietiškos kokybės gaminių, ir „Mandam“ šiuos reikalavimus atitiko. Bendradarbiavimas taip pat lėmė, kad Glivicėje įsikūrusi įmonė įdiegė naujausias projektavimo ir gamybos technologijas. Ateinančiais metais tai buvo neįkainojama patirtis, atvėrusi kelią gaminiams su išskirtiniu „M“ logotipu į užsienio rinkas.

Šiandien „Mandam“ eksportuoja savo žemės ūkio techniką į 34 šalis ir yra žinoma ne tik Europoje, bet ir Australijoje ar Afrikoje. Tačiau gali pasirodyti netikėta, kad didžiausia „Mandam“ technikos importuotoja yra Japonija. Iš viso ten eksportuojama nuo 40 iki 70 % mašinų, t. y. vidutiniškai daugiau nei pusė produkcijos.

Toks didelis į užsienį išvežamos produkcijos procentas nestebina. Pasiteisina bendrovės investicijos į modernią dizaino inžineriją, kuri nuolat intensyviai tobulinama. Pavyzdys - naujausia patentuota diskinių akėčių stebulė - pačios „Mandam“ sukurta konstrukcija. Ji ne tik visiškai nereikalauja priežiūros ir jai suteikiama penkerių metų garantija, bet ir intensyvūs lauko bandymai rodo, kad ji tarnauja kelerius metus.

Bendrovė „Mandam“ taip pat siūlo gamyklinį stebulių remontą kartu su jų atnaujinimu į naujausią techninės priežiūros nereikalaujančią versiją. Būtent dėl tokios įmonės veiklos čia gaminamos mašinos sulaukia susidomėjimo.

„Mandam“ asortimentą sudaro daugiau nei tuzinas mašinų tipų ir dešimtys įrangos konfigūracijų. Tai leidžia pritaikyti mašiną prie unikalių kiekvieno ūkio dirvožemio savybių. Pagrindinė Glivicėje esančios gamyklos produkcija yra GAL ir TAL serijų diskinės akėčios, kultivatoriai KUS, TOP, SPEC HD, kaltiniai plūgai GROT ir podirvio purentuvai MG, MGX, MGP arba MGVS. Campbell ir Cambridge volai ar priešsėjinio dirbimo kultivatoriai užkariauja naujas rinkas ne tik Europoje.

Per daugelį metų „Mandam“ patvirtino 33 unikalius patentuotus ir patentuotus sprendimus. Kaip pavyzdį galima paminėti minėtą priežiūros nereikalaujančią akėčių stebulę arba visame pasaulyje unikalias Hybro ravėjimo akėčias, kurių dizainas yra kurtas pagal tarptautinę teisę.

„Mandam" mašinas labai vertina ne tik ūkininkai, bet, pasirodo, ir kiti gamintojai. Tai įrodo faktas, kad čia gaminami pasaulyje žinomos technikos gamintojų galingi srutvežių purkštuvų agregatai.

 

Video