Väderstad įsigyja tarpueilių kultivatorių produktų liniją iš Danijos bendrovės Thyregod A/S

Väderstad, viena pirmaujančių žemės dirbimo technikos ir sėjamųjų gamintojų pasaulyje, įsigyja dalį Danijos bendrovės Thyregod. Vykdant įsigijimą į dabartinį Väderstad produktų asortimentą įtraukiama visa skirtingų tarpueilių kultivatorių produktų linija.

Thyregod A/S yra Danijos žemės ūkio technikos prekės ženklas, kurio šaknys siekia 1918 m. Daugiau nei 25 metus Thyregod dirbo kurdama, gamindama ir parduodama tarpueilių kultivatorius.

a

Įsigijimas apima visas intelektinės nuosavybės teises į Thyregod tarpueilių kultivatorių produktus; TRV asortimentą, įskaitant kultivatorius Swingking. 2023 metų pavasaris bus pereinamasis laikotarpis ir birželio 1-ąją Väderstad perims atsakomybę už tarpueilių kultivatorių verslą.

– Tai labai gera verslo galimybė. Thyregod tarpueilių kultivatoriai puikiai dera su dabartine Tempo sėjamųjų gama ir mūsų naujomis sėjos technologijomis, pritaikant Proceed koncepciją, tvariam bei efektyviam ateities ūkininkavimui. Šiuo įsigijimu mes žymiai sutrumpiname savo patekimo į rinką laiką tame segmente. Naudodami savo platų ir nusistovėjusį prekybos atstovų ir importuotojų tinklą, netrukus galėsime pasiūlyti šias labai galingas mašinas daugeliui naujų ir esamų klientų įvairiose mūsų rinkose. Matome potencialą labai teigiamam šio naujo produktų segmento vystymuisi,– sako Henrik Gilstring, Väderstad Group generalinis direktorius.

Väderstad visada didžiavosi savo istorija, kurdama produktus, kurių paskirtis atitinka aukštus kokybės, efektyvumo, patogumo ir agronomijos standartus. TRV produktų linija puikiai atitinka šiuos aukštus standartus. 

a

Per daugelį metų Thyregod TRV technologija buvo optimizuota iki smulkiausios detalės, su patentuotu sekcijų kėlimu, daugybe reguliavimo galimybių ir pirmuoju pasaulyje vaizdo kamera valdomu tarpueilių kultivatoriumi su atskirais rėmais, kurių kiekvienas valdomas vaizdo kamera.

Kultivatoriuje TRV Swingking naudojamas unikalus rėmo sprendimas, leidžiantis sutalpinti du rėmus į vieną pagrindinį rėmą, dėl ko padidėja našumas ir ūkininkas gali sutaupyti pravažiavimų lauku. Kitas privalumas yra aukštas pagrindinis rėmas su patentuotu techniniu sprendimu tarpueilių sekcijų kėlimui, tai yra būdas išvengti augalų pažeidimų ir pailginti laiką tarpueilių kultivavimui. 

a

– Pastebėjome didelį poreikį į savo produktų asortimentą įtraukti tarpueilių kultivatorius. Kalbėdami su Tempo naudojančiais ūkininkais ir žvelgdami į ateitį, matome perėjimą prie labiau mechaninių piktžolių kontrolės sprendimų. Kadangi tarpueilių kultivatorių suderinti su sėjamąja paprastai būna sudėtinga, dabar Väderstad gali pasiūlyti ūkininkams kompleksinį sprendimą. Papildydami pasiūlą tarpueilių kultivatoriumi, mes optimizuojame ir savo būsimą Proceed koncepciją, kurią galima naudoti javams,– sako Wolfram Hastolz, Väderstad žemės dirbimo produktų direktorius.

Pradiniame perėmimo etape tarpueilių kultivatoriai bus parduodami su Thyregod prekės ženklu ir bus gaminami Thyregod gamyklose Danijoje. Nuo 2024 birželio mėn. jie bus ženklinami Väderstad prekės ženklu, daugiau informacijos apie tai bus paskelbta prieš parodą Agritechnica 2023.

– Tokį svarų gaminių asortimentą pasauliui turi pakelti stipresnis nei mūsų platinimo tinklas. Thyregod komanda sukūrė ir subrandino technologiją, glaudžiai bendradarbiaudama su mūsų klientais. Galime tuo didžiuotis ir kartu pasidžiaugti, kad dabar Thyregod žemės dirbimo mašinos padės sumažinti pesticidų naudojimą didelėje pasaulio dalyje,– sako Peter Erik Hansen, Thyregod A/S valdybos pirmininkas.

Apie Väderstad

Väderstad šiuolaikinei žemdirbystei tiekia inovatyvią, labai efektyvią žemės ūkio techniką ir metodus. Supaprastindama ūkininko darbą ir gerindama jo rezultatus, kompanija siekia tapti pasaulyje pirmaujančiu partneriu neprilygstamo sudygimo srityje. Ši įmonių grupė, kurios pagrindinis ofisas yra Vaderstade, Švedijoje, yra vienos šeimos nuosavybė. Väderstad savo atstovus turi 40-tyje šalių, visuose žemynuose. 2022-siais Väderstad įmonėse dirbo 2000 darbuotojų, kompanijos metinė apyvarta siekė 550 mln. eurų.

Video