"Amazone" purkštuvuose jau galima įrengti ir "DirectInject" sistemą

"DirectInject" sistema leidžia augalų apsaugos produktus dozuoti pagal poreikį - tik ten, kur jų reikia.

"Amazone" pristato galimybę savo purkštuvuose įrengti "DirectInject" sistemą. Tai leidžia augalų apsaugos produktus dozuoti pagal poreikį - tik ten, kur jų reikia.

Kadangi augalų apsaugos reikalavimai ūkininkams ir įrangai nuolat didėja, svarbus yra lankstumas renkantis augalų apsaugos produktus ir jų paskleidimas lauke.

Be to, ūkininkai turi įvairių įsipareigojimų, susijusių su saugomais statiniais ir paviršiniais vandenimis, į kuriuos žemdirbiui tenka atsižvelgti renkantis augalų apsaugos produktus. 

Atsižvelgiant į poreikį, naudojant "DirectInject" augalų apsaugos produktus galima dozuoti jau paties purškimo metu. 

Palyginti su įprastomis sistemomis, "DirectInject" ypatinga tuo, kad ji greitai reaguoja į tiekimo procesą ir yra visiškai integruota į purškiamojo skysčio grandinę bei lauko purkštuvo valdymo sistemą.

Pasak "Amazone" atstovų, "DirectInject" naudojantys ūkininkai ją giria dėl to, kad dabar jie gali daug lanksčiau reaguoti į augalų apsaugos priemonės poreikį atskiruose lauko plotuose. Jei anksčiau nebuvo įmanoma diferencijuoti ir iš karto pritaikyti pokyčių, tai dabar tai galima padaryti per vieną ir tą patį važiavimą.

Video