„Claas" naujos kartos frontaliniai krautuvai pakeis pirmtakus FL C

Asociatyvi nuotr. Asociatyvi nuotr.

Vokietijos kompanija "Claas" rinkai jau pasiūlė naujos kartos frontalinius krautuvus, pasižyminčius didesniu komfortu ir našumu. Šie krautuvai esą pakeis ankstesnę FL C seriją. 

Šešių naujų modelių nuo FL 40 C iki FL 140 keliamoji galia yra nuo 940 iki 2490 kg (matuojant 80 cm atstumu prieš kaušo posūkio tašką), o kėlimo jėga - nuo 1820 iki 3120 kg. Didžiausias kėlimo aukštis ties kaušo posūkio tašku yra nuo 3,50 m iki 4,50 m.

Krautuvuose dvigubo kampo strėlė perkelia lygiagretainio pasukimo tašką žemyn daugiau kaip 20 cm. Dėl to operatorius dar geriau mato rėmą ir priedus, ypač dėl to, kad priekinė juosta nuleista 10 cm.

Naujoji konstrukcija pasižymi tradiciniu CLAAS priekinių krautuvų tvirtumu. Strėlė taip pat pritaikyta sudėtingoms užduotims. Visos hidraulinės žarnos integruotos į apsauginį rėmą.

Iš FL ir FL C frontalinių krautuvų išliko gerai pažįstama FITLOCK sankabos sistema: fiksavimo mechanizmas yra visiškai automatinis ir mechaninis. 

Norint atrakinti, tereikia atleisti nedidelę svirtį. Naudojant MACH daugiašakę jungčių sistemą, visas hidraulines ir elektros linijas galima iš karto prijungti prie traktoriaus - nereikia papildomų kištukinių jungčių. Dėl šios sistemos frontalinio krautuvo prijungimas yra greitas ir saugus.

„Claas“ prekės ženklą Lietuvoje atstovauja UAB „Baltic Agro Machinery“.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Video