"New Holland" pristatė visiškai elektrinį traktorių T4 Electric Power

New Holland T4 Electric Power. New Holland T4 Electric Power.

Parodoje “Agritechnica” buvo pristatytas elektrinis New Holland T4 Electric Power traktorius, pasižymintis nauju dizainu, ryškiai mėlynos spalvos (šiek tiek tamsesnės nei tradicinės New Holland prekės ženklo spalvos). Traktorius turi šviečiančią emblemą, naujos konfigūracijos priekinius ir galinius LED žibintus.

Traktoriuje įrengta visiškai elektrinė prieiga, akumuliatorių baterija ir transmisija, išvystanti iki 120 AG galią ir iki 440 Nm sukimo momentą.

Akumuliatoriaus talpos pakanka, kad, priklausomai nuo naudojimo profilio, jis galėtų veikti visą vieną dieną šviesiu paros metu. Naudojant greitojo įkrovimo sistemą, akumuliatorius iki 100 proc. įkraunamas per 1 valandą. Traktorius taip pat gali tiekti energiją išoriniams komponentams. Elektra gali būti naudojama priedams kabinti, nors traktoriuje vis dar įrengta įprastinė hidraulika.

Elektrinis traktorius yra 90 proc. tylesnis nei jo dyzelinis analogas, taip pat gerokai sumažintas vibracijos lygis. Kartu mašina ne tik neprarado efektyvumo, bet ir turi geriausią traukos kontrolę, palyginti su dyzeline versija.

Traktorius jau buvo įvertintas sidabro medaliu 2023 m. inovacijų apdovanojimuose "Agritechnica".

Video