"Valtra" pristatė naujos kartos galingiausius savo traktorius

Valtra traktoriai

Parodoje „Agritechnica“  Suomijos bendrovė „Valtra“ pristatė naujos kartos galingiausius S serijos traktorius. Valtra S6 serija laikoma nauju žingsniu traktorių gamyboje, taip pat visiškai atnaujinus mašinų dizainą.

Nuo 280 iki 420 litrų darbinio tūrio variklius turintys S serijos traktoriai yra didžiausi ir galingiausi Valtra traktoriai. Naujasis 8,4 l AGCO Power variklis ir ML260 CVT transmisija užtikrina iki 5 % mažesnes apsukas ir 10 % mažesnes degalų sąnaudas, palyginti su S serijos pirmtaku.

Naujasis variklis didžiausią galią pasiekia esant 1 850 aps/min, o didžiausias sukimo momentas siekia 1 750 Nm, esant 1 500 aps/min.

AGCO ML260 transmisija ūkininkams jau pažįstama iš Valtra Q traktorių serijos, taip pat Fendt 900 ir Massey Ferguson 8S modelių. Tačiau "Valtra S" transmisija buvo patobulinta, kad suteiktų daugiau galios ir našumo. Kol kas ji leidžia flagmanui Valtra S416 pasiekti maksimalų 53 km/val. greitį vos su 1 650 variklio apsukomis.

Naujas dizainas, geresnė prieiga, nauja erdvi kabina, daugiau žibintų (visi jie yra LED) ir didesnis universalumas atliekant visas užduotis - tai tik keletas 6-osios kartos mašinų privalumų.

Video