„Brolių medus“ sulaukė išskirtinio susidomėjimo ir pripažinimo Skandinavijoje

Ignas ir Vilius Jackevičiai Ignas ir Vilius Jackevičiai

Lietuviško prekinio ženklo „Brolių medus“ vaisių sulčių guminukai su medumi „Broliai lokiai“ parodoje „Nordic Organic Food Fair & Eco Living Scandinavia“, kuri vyko Malmės mieste, Švedijoje, tapo geriausio naujo užkandžio kategorijos finalistais.

Ilgamečiai Lietuvos bitininkai Ignas ir Vilius Jackevičiai džiaugiasi ir, kaip patys sako, nuo atrestauruoto senelio avilio iki Skandinavijos geriausiųjų užkandžių laureatų – tai tikra sėkmė. Tokio dėmesio nesitikėję broliai nustebę, kad tarp tiek daug inovatyvių ir įdomių maisto produktų, jų pristatyti guminukai – pastebėti ir įvertinti.

Paklaustas, kas sudomino parodos dalyvius ir vertintojus, I. Jackevičius sakė, kad žmonės pasiilgę išskirtinės kokybės natūralių maisto produktų. „O ypač pagamintų iš gardaus medaus, kurį mums dovanoja bitės. Visa tai pateikus tinkamoje vartoti formoje, pavyzdžiui, guminukų pavidalu, šis tampa patogiu saldžiu užkandžiu“, – teigė bitininkas.

„Brolių medus“ gyvuoja nuo 2011 metų, bet pomėgis rimtu verslu tapo tik maždaug prieš 5 metus, kai medaus gamybą papildė bičių motinėlių veisimas. Pradėję nuo paprasčiausio medaus gamybos, šiuo metu broliai dvyniai gamina virš 20 skirtingų bičių ir medaus produktų.

Be jau minėtų guminukų „Brolių lokių“, parodoje dar pristatyti medaus skanėstai su liofilizuotomis uogomis ir vaisiais: medus su šaltalankiais, su spanguolėmis, su juodaisiais serbentais, su svarainiais, su pipirmėte ir su šermukšniais.

Samanta Ilonytė. „Jūsų Panevėžys"

Norėdami komentuoti prisijunkite

Video