Kodėl verta valgyti medų prieš miegą: 5 priežastys

Asociatyvi nuotr.

Šis stebuklingas produktas naudingas ne tik peršalimui gydyti ar kepiniams paskaninti. Namuose būtinai turėkite indelį šio natūralaus sveikatos eliksyro. Jei valgysite medų prieš miegą, jūsų gyvenimas tikrai pasikeis į gerąją pusę! Kinijos ir Indijos gydytojai  apie medaus naudą žinojo dar prieš daugybę šimtmečių. Jie primygtinai rekomendavo vakare suvalgyti po šaukštą šio sveiko produkto, kad kitą rytą būtumėte sveikas, stiprus ir galėtumėte tiesiog kalnus nuversti. Be to, medų galite maišyti su kitais produktais, kurie dar labiau sustiprins teigiamą medaus poveikį. Taigi, kuo naudingas medus?

Padeda ramiai miegoti

Įdėkite šaukštą medaus į ramunėlių arbatą ir mėgaukitės ramiu, sveiku ir giliu miegu. Medus ir ramunėlių arbata turi raminančių savybių. Kol jūs miegate, jūsų kūne vyksta nemažai procesų: nervų sistemos atstatymas, ląstelių atsinaujinimas, ir t.t. Be to, medus veikia hormono melatonino, atsakingo už gerą miegą, gamybą.

Degina riebalus

Atlikti tyrimai padėjo nustatyti, kad žmonės, kurie reguliariai vartoja medų, sudegina daugiau kalorijų nei tie, kurie nevartoja šio produkto. Yra net medaus dieta, kurios esmė – visiškai pakeisti cukrų medumi. Taip pat svarbu laikytis paprastos taisyklės: prieš miegą reikia suvalgyti šaukštą medaus.

Atnaujina kepenis

Kepenys yra labai svarbus žmogaus organizmo organas, šalinantis iš organizmo toksinus. Jei norite pagerinti kepenų veiklą, lygiomis dalimis sumaišykite medų ir moliūgų sultis. Vartokite kiekvieną dieną visą mėnesį: tai padės atnaujinti kepenis.

Stiprina organizmą

Nuo vaikystės žinome apie tam tikrų maisto produktų gydomąsias savybes. Turbūt visi yra girdėję, kad medus ir česnakas pasižymi stipria gydomąja galia. Poveikis bus dar stipresnis, jei šiuos du produktus vartosite kartu. Virusai ir bakterijos neturės jokios galimybės išgyventi! Nulupkite česnaką ir išspauskite. Sumaišykite su medumi. 1 šaukštelį šio produkto vartokite prieš naktį. Šis mišinys taip pat padeda atsikratyti kosulio.

Suteikia energijos

Keltis anksti ryte tikrai nėra lengva. Jei norite pabusti linksmi ir žvalūs, prieš naktį išgerkite medaus ir citrinos sulčių mišinio. Kitą dieną  galėsite džiaugtis puikia nuotaika ir energija!

Jei norite būti sveiki, valgykite medų vakare prieš miegą. Rinkitės natūralų ir kokybišką produktą, nes tik tuomet galėsite tikėtis paties geriausio rezultato.

Portalas Zinoti.lt

Video