"Case IH Quadtrac AFS Connect" tapo galingiausiu pasaulyje serijinės gamybos traktoriumi

Case IH Quadtrac 715. Case IH Quadtrac 715.

Optimalus darbinis greitis, didesnis našumas ir efektyvumas – tai esminiai "Case IH Quadtrac 715" privalumai, kuriuos pabrėžia gamintojas.

Faktiškai šis traktorius laikomas "Case IH" asortimento flagmanu, kurio galia siekia 778 AG.

Minėtas „Cace IH“modelis tapo galingiausiu pasaulyje serijinės gamybos traktoriumi ir sujungia daugelį per beveik tris dešimtmečius patikrintų Quadtrac konstrukcijos savybių su visiškai novatoriškais sprendimais ir esminiais patobulinimais, lyginant su kitais neseniai pradėtos gaminti 525-55 Connect serijos traktoriais.

Naujajame traktoriuje 715, kurį galima įsigyti tik su vikšriniais padargais "Quadtrac", sumontuotas pirmasis traktorių segmente modernus FPT Cursor 16L TST variklis. 

Jo darbinis tūris yra 23 proc. didesnis nei Quadtrac 645 traktoriaus Cursor 13L TST, kuris pasiekia didžiausią 778 AG galią esant 1900 aps/min ir didžiausią 3255 Nm sukimo momentą jau esant mažam 1400 aps/min sūkių dažniui.

Didelį sukimo momentą užtikrina dviejų pakopų turbokompresorinė sistema su tarpiniu aušinimu, kuri užtikrina greitą reakciją į apkrovą sunkiomis sąlygomis. 

Degalų papildymo sustojimų sumažėja, nes ant galinio rėmo įrengti platesni bakai, į kuriuos iš viso telpa 1968 litrai dyzelino arba 11 proc. daugiau nei į "Quadtrac 645".

Variklis sujungtas su naujausia "Case IH PowerDrive" 16 pavarų transmisija su automatinio našumo valdymo sistema (APM). Ji pirmą kartą pristatyta neseniai pradėtoje gaminti Quadtrac AFS Connect gamoje ir pasižymi atnaujintais pagrindiniais konstrukciniais komponentais.

"Norėjome sukurti mašiną, kuri atitiktų didžiausių ūkių reikalavimus. Tokią, kuri dirbtų su padargais optimaliu greičiu, užtikrintų didelį našumą ir leistų atlikti darbus optimaliu laiku, net ir sudėtingiausiomis darbo sąlygomis, kai susidaro ir trumpi „orų langai“ darbui. Taip pat norėjome užtikrinti dirvožemio apsaugą, padidinant sąlyčio plotą ir mažinant važiavimų skaičių. O tai reiškia didesnį žemės dirbimo efektyvumą", – sako „Case IH“ atstovas Franz Josef Silber‘is. 

Beje, naujieji vikšrai gerokai skiriasi nuo kitų "Quadtrac" modelių vikšrų. Vikšrų ilgis padidintas 305 mm, kad būtų užtikrintas didesnis sąlytis su žeme, pagerintas galios perdavimas, padidinta trauka ir sumažintas suspaudimas. 

Varančiojo rato skersmuo yra 1 008 mm, palyginti su ankstesnio modelio 910 mm reikšme, o varančiojo rato kabliai yra ne keturi, o penki, kad būtų galima valdyti didesnį sukimo momentą ir maksimaliai padidinti vikšrų tarnavimo laiką.

Pirmasis viešas "Quadtrac 715" pristatymas Europoje įvyks 2023 m. lapkritį Hanoveryje (Vokietija) vyksiančioje parodoje "Agritechnica".

„Case IH“ prekės ženklą Lietuvoje atstovauja UBA „Dotnuva Baltic“.

Video