"Case IH" ruošiasi naujojo traktoriaus flagmano „Optum 340“ debiutui

Rudenį ruošiamasi Rudenį ruošiamasi "Optum 340" debiutui Europoje.

Žemės ūkio technikos gamintoja "Case IH" bus pagrindinė Belgijoje vyksiančios tarptautinės parodos „Potato Europe 2023“ rėmėja ir būtent čia pirmą kartą Europoje pristatys naująjį Optum 340 CVXDrive AFS Connect.

Paroda "Potato Europe 2023" yra viena didžiausių pasaulyje bulvių augintojams skirtų parodų ir yra svarbiausias Europoje techninių pasėlių renginių.

"Tai bus ir naujojo flagmano Optum 340 CVXDrive traktoriaus su AFS Connect palaikymu debiutas žemyninėje Europoje", – teigia „Case IH“ komunikacijos vadovas Matthias Klerbaut‘as.

"Potato Europe" kasmet vyksta šalyse, kurios yra pagrindinės bulvių augintojos: Prancūzijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose ir Belgijoje. 

Šiemet paroda vyks rugsėjo 6-7 d. Belgijoje. Būdama pagrindinė rėmėja, "Case IH" savo ekspozicijoje daugiausia dėmesio skirs bulvių augintojams ypač aktualiems traktoriams ir mašinoms.

"Bulvių augintojai vis dažniau ieško didesnės galios, kad galėtų atlikti tokias užduotis, kaip lysvių formavimas, sodinimas ir derliaus nuėmimas, maksimaliai taupydami degalus. Naujasis traktorius Optum 340 su AFS Connect, standartiškai aprūpintas "Case IH CVXDrive" pavara, išplečia kompaktišką, bet galingą Optum serijos koncepciją į naują galios lygį: 340 AG galia pasiekiama bet kokiomis sąlygomis, o didžiausias sukimo momentas siekia 1 353 Nm. Šį modelį demonstruosime parodoje "Potato Europe", taip pat pristatysime neseniai pristatytą Puma 260 CVXDrive su 302 AG (maks.) AFS Connect“, – aiškina M. Klerbaut‘as.

Video