"Kubota" pristatė keturis naujus traktorių modelius

Asociatyvi nuotr. Asociatyvi nuotr.

Bendrovė "Kubota Tractor Corporation" papildė savo kompaktiškų traktorių asortimentą keturiais naujais modeliais, skelbia įmonė.

Kalbama apie naują LX20 seriją, kurios pirmieji modeliai yra LX3520 ir LX4020. Taip pat įmonė plečia ir populiariąją L02 seriją, pristačiusi naujus L2502 ir L4802 modelius.

Du modeliai (35-40 AG), papildę LX20 seriją, pasižymi daugeliu patobulinimų. Abu jie gali būti tiek gamyklinės komplektacijos, tiek ROPS konstrukcijos.

Naujieji L02 serijos modeliai turi naują variklio dangtį ir groteles, LED priekinius ir šoninius žibintus, patobulintas pakabos sėdynes ir papildomus porankius.

Kompanija teigia, kad Kubota LX20 serijos traktoriai, sukurti atsižvelgiant tiek į gyventojus, tiek į komercinės paskirties operatorius. Traktoriai gali būti naudojami ir kaimo vietovėse, užtikrinant pakankamą galią, našumą ir komfortą.

Savo ruožtu naujieji LX3520 ir LX4020 modeliai sukurti atsižvelgiant į operatoriaus poreikius - nuo pertvarkytos kabinos iki naujų ir patogesnių valdymo įtaisų.

LX20 serijos traktoriuose yra dviejų variklių atminties jungiklis, leidžiantis operatoriui iš anksto nustatyti geriausią sūkių dažnį ir vienu mygtuko paspaudimu sureguliuoti variklį pagal norimą sūkių dažnį.

Tiek LX20, tiek L02 serijos traktoriuose montuojamos naujos "Titan International" padangos "Trac Loader II". Kompanija "Kubota" yra sudariusi išskirtinę sutartį su "Titan" dėl padangų tiekimo jau minėtiems traktorių modeliams.

Video