Teleskopinių krautuvų gamintoja „Manitou“ ženkliai didino pajamas už paskutinį metų ketvirtį

Asociatyvi nuotr. Gedimino Stanišausko nuotr. Asociatyvi nuotr. Gedimino Stanišausko nuotr.

Kaip ir dauguma didžiųjų bendrovių, pasaulinė teleskopinių krautuvų gamintoja „Manitou“ 2022 metų IV ketvirčio pajamas išaugino net 54 proc., palyginti su 2021 m. paskutiniu metų ketvirčiu. 

Prancūzijos kompanija teigia, kad paskutinį 2022 metų ketvirtį jos pajamos sudarė 730 mln. eurų, o per visus praėjusius metus įplaukos augo iki 2,36 mlrd. eurų arba 26 daugiau, palyginti su 2021 m.

„Manitou“ teigia, kad kompanija patiria nuolatinį ir didelį infliacijos spaudimą.

2023 metais planuojamas daugiau kaip 20 proc. pajamų augimas, palyginti su 2022 m.

„Grupė ir toliau spartina savo augimą užbaigdama metus, kai IV ketvirčio pajamos, palyginti su 2021 m. IV ketvirčiu, padidėjo 54 proc., – sako „Manitou“ vykdantysis direktorius Michel Denis. – Per visus metus mūsų pajamos išaugo 26 proc. ir pasiekė naują istorinį rekordą - 2,36 mlrd. eurų. Pasiekti tokius rezultatus mums leido mūsų komandų atsidavimas ir prisitaikymas prie vis dar ne itin sklandžios tiekimo grandinių aplinkos“.

Pasak „Manitou“ atstovų, pardavimo kainų padidinimas 2022 m. turėjo tik dalinį poveikį. Labai aukštas sąskaitų faktūrų išrašymo lygis ketvirtąjį ketvirtį buvo susijęs su senais užsakymais.

Video