STEYR pristatė išmanią „FieldOps“ programėlę ir susitarė su palydovinio ryšio lydere „Intelsat“

Steyr Unveils Precision Technology Updates Featuring New Steyr FieldOps App Steyr Unveils Precision Technology Updates Featuring New Steyr FieldOps App

STEYR pristatė programėlę „FieldOps“ – tai naujas „viskas viename“ mobilus ir internetinis sprendimas, specialiai sukurtas ūkininkams, kad jie galėtų prisijungti, peržiūrėti ir valdyti savo veiklą.

FieldOps suteikia realiuoju laiku prieigą prie agronominių, mašinų ir veiklos duomenų, sujungia ūkininkus su jų mašinomis, laukais, komandomis ir partneriais bei suteikia jiems galimybę gauti naudingų įžvalgų.

Naujoji „FieldOps“ programėlė pasirodo itin svarbiu metu, kai sparčiai daugėja mašinų, galinčių susijungti į vieną tinklą. Visa informacija galima naudotis per debesų internetą, taip mažinant kaštus ir didinant našumą. Tai taip pat suteikia galimybę žemės ūkio mašinų pardavėjams geriau aptarnauti ūkininkus, sumažinti prastovas ir padidinti veiklos efektyvumą.

Tačiau STEYR pabrėžia, kad vis dar esama rimtų apribojimų atokiose vietovėse gyvenantiems žemdirbiams, norintiems sujungti savo mašinas į bendrą tinklą, nes nėra išplėtoto korinio ar antžeminio tinklo, kuriuo galėtų naudotis nutolę operatoriai. Jų galimybės skaitmeninti ir prijungti mašinų parkus yra labai ribotos.

Tad STEYR žengė svarbų žingsnį gerindama ryšio galimybes operatoriams visame pasaulyje. Strategiškai bendradarbiaudama su „Intelsat“, daugiau nei 60 metų garsėjančia palydovinio ryšio lydere, STEYR užtikrina, kad operatoriai, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos, galėtų visapusiškai naudotis STEYR FieldOps funkcijomis, turėdami nuolatinę ir patikimą interneto prieigą.

„STEYR teikiame pirmenybę sklandžiam tiksliųjų technologijų integravimui mūsų klientams“, - sakė STEYR EMEA vadovas Marco Lombardi.

Pagrindinės „STEYR FieldOps“ funkcijos:

Duomenų vizualizavimas: skubi prieiga prie realaus laiko agronominių duomenų ir mašinų įžvalgų, įskaitant tikslią buvimo vietą ir darbo būseną, esamus mašinos parametrus, numatomą darbo atlikimo laiką, 24 valandų istoriją ir kt.

Mašinų analizė: vartotojai gali aktyviai stebėti mašinų būklę ir greitai pastebėti prioritetines problemas, o apie jas informuoti naudodami pritaikytus pranešimus. Galima peržiūrėti bet kurios konkrečios srities atskirų sezonų ir metų duomenis, taip padidinant veiklos efektyvumą.

Nuotolinė kabinoje esančio ekrano peržiūra: nuodugnesnė mašinos stebėsena ir lengvas koordinavimas su operatoriais, įskaitant funkciją siūlyti pakeitimus. 

Vienas paprastas ir išsamus sprendimas: „STEYR FieldOps“ sutelkia „AFS Connect“ platformos įrankius į vieną supaprastintą valdymo sprendimą, kuriame naudojami ūkio operacijų duomenys, net ir tiems, kurie turi kelių markių transporto priemonių parkus. Tai palengvina ūkininkams prieigą prie savo laukų ir ūkių duomenų vienoje platformoje. STEYR FieldOps sukurta taip, kad būtų paprasta ir suprantama bet kokio lygio naudotojams.

Video