Ūkininkai išties įvertins „Case Patriot“ 50 serijos purkštuvą, pelniusį prestižinį apdovanojimą

„Patriot“ 50 serijos purkštuvas sukurtas siekiant padėti ūkininkams ir žemės ūkio produktų pardavėjams dirbti produktyviau ir efektyviau. „Patriot“ 50 serijos purkštuvas sukurtas siekiant padėti ūkininkams ir žemės ūkio produktų pardavėjams dirbti produktyviau ir efektyviau.

Bendrovė „Case IH“ pripažinta 2022 m. „Good Design“ rinkimų nugalėtoja už „Patriot“ 50 serijos purkštuvą. Šis JAV teikiamas apdovanojimas pabrėžia novatorišku ir pažangiu pramonės, gaminių ir grafinio dizaino kūrinius, sukurtus visame pasaulyje.

„Mes didžiuojamės, kad dar kartą buvome pripažinti "Good Design Award" nugalėtojais, nes tai seniausia ir prestižiškiausia pasaulyje organizuojama apdovanojimų programa, - sakė "Case IH" prezidentas Scott Harris. – Šis apdovanojimas įrodo "Case IH" dviejų šimtmečių istoriją, per kurią siekėme patenkinti ūkininkų poreikius, siūlydami naujus sprendimus, padedančius įveikti šiandienos iššūkius ir augančius žemdirbių poreikius rytoj“.

Nuo 1950 m. Čikagos architektūros ir dizaino muziejus "Athenaeum" ir leidykla "Metropolitan Arts Press Ltd." kasmet pristato "Good Design" apdovanojimų programą, kurioje pažymimi kasmetiniai dizaino meistriškumo pasiekimai. 

Kiekvieną paraišką vertina žiuri, remdamasi šiais 1950 m. nustatytais kriterijais: novatoriškas dizainas, naujos technologijos, forma, medžiagos, konstrukcija, koncepcijos funkcija, naudingumas, energijos vartojimo efektyvumas ir tvarumas.

„Patriot“ 50 serijos purkštuvas sukurtas siekiant padėti ūkininkams ir žemės ūkio produktų pardavėjams dirbti produktyviau ir efektyviau dėl išskirtinės operatoriaus aplinkos, visapusiško transporto priemonės valdymo, pažangių ryšio sprendimų ir integruotos purškimo technologijos. 

Operatoriai išties įvertins modernią, bet prabangią kabinos aplinką ir naujovišką važiuoklės pakabos sistemą.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Video