Kaip NMA pribaigė kooperatyvą (VIDEO)

Ne vienas ūkininkas kalba apie itin įtemptus santykius su Nacionaline mokėjimo agentūra (NMA). Tai patvirtina ir ne vienas teismo procesas, kuriame žemdirbiai bylinėjasi su NMA.

Neskelbtos patikros, pertekliniai, anot ūkininkų, NMA darbuotojų klausimai ir būtinybė skaidrinti šią instituciją. Tai tik keli pavyzdžiai iš ūkininkų santykių su NMA.

Net žemdirbiškų organizacijų lyderiai bijo kelti klausimus NMA ir koks gali būti paslėptas kyšio reikalavimas.

„Agrobitė play“ kanalas šį šeštadienį apsilankė kooperatyve „Balta Avis“, kurio valdybos pirmininkas Gintautas Migonis interviu „Agrobitei“ papasakojo savo istoriją. Jis taip pat davė patarimų ir jauniems ūkininkams, ketinantiems savo likimą susieti su žemės ūkiu. Ar verta teikti paraiškas NMA, jei neturite pakankamai žinių ir sugebėjimų užpildyti dokumentus?

„Mes visą laiką turime labai gerai paskaičiuoti. (...) Ir jeigu tai būtų ne kooperatyvas, o būtų asmeninis kažkokio nedidelio ūkininko ūkis, tai jis bankrutuotų su visu savo šeimyniniu bizniuku“, – „Agrobitei“ teigė G. Migonis.

Visą interviu žiūrėkite „Agrobitė play“ kanale „Youtube“ tinkle. Nepamirškite užsiprenumeruoti šio nemokamo kanalo, kad nepraleistumėte nieko svarbaus.

Video