„Deutz-Fahr“ atnaujino kombainų tiekimą Rusijai

Deutz-Fahr kombainas. Deutz-Fahr kombainas.

Rusijos žiniasklaida ir socialiniai tinklai pranešė, kad "Deutz-Fahr" atnaujino kombainų tiekimą Rusijai. Apie tai pranešė ir "AgroTechRussia", kuri 2023 m. kovą paskelbė, jog  "Deutz-Fahr" tęsia veiklą Rusijoje nauju juridiniu pavadinimu. Tai buvo patvirtinta oficialiu "Deutz-Fahr" pareiškimu. 

Po kelių dienų šis pareiškimas buvo pašalintas iš oficialios gamintojo svetainės, tačiau jis jau buvo paviešintas žiniasklaidoje, o pati "AgroTechRussia" vis dar yra "Deutz-Fahr" dilerių sąraše.

Remiantis šiuo pranešimu, "AgroTechRussia", oficiali "Deutz-Fahr" atstovė Rusijoje, atnaujina tiesioginį "Deutz-Fahr" kombainų tiekimą iš savo gamyklos Kroatijoje. Pirmieji agregatai jau atvyko į Maskvos regioną.

Pasak pranešimo, "Deutz-Fahr C7206 TS ExtraPower kombainuose sumontuoti naujausios kartos "Deutz" varikliai, kad būtų pasiektas didžiausias efektyvumas laukuose. Variklio galia - 366 AG. Net ir krovimo metu varikliai išlaiko didelę galią, neprarasdami našumo. Svarbus veiksnys, skatinantis rinktis DEUTZ-FAHR kombainus, yra gamyklinė garantija visiems C7206 TS ExtraPower kombainams...".

Praėjusią vasarą Maskvoje vyko kasmetinė Deutz-Fahr dilerių konferencija, kurioje daugiau kaip 50 dilerių organizacijų atstovų iš visos Rusijos susirinko apibendrinti 2022 m. pirmojo pusmečio rezultatus. „SDF atstovybė ir "Deutz-Fahr" dilerių tinklas tęsia savo veiklą Rusijoje“, - pažymima pranešime.

Be kita ko, gamykloje Nižnij Novgorodo srityje, Rusijos Federacijoje atnaujinta traktoriaus Deutz-Fahr Agrolux 4.80 gamyba. Pirmosios mašinos nuo konvejerio surinkimo linijos nuvažiuos jau 2023 m. gegužę.

Pažymėtina, kad dauguma užsienio mašinų gamintojų visiškai nutraukė gamybą Rusijoje, o daugelis jų apskritai pasitraukė iš šios rinkos.

Video