"CNH Industrial" paskelbė apie visišką pasitraukimą iš Rusijos rinkos

Asociatyvi nuotr. Asociatyvi nuotr.

„CNH Industrial“ korporacija, valdanti tokius prekių ženklus, kaip „Case IH“ ir „New Holland“, teigia visiškai pasitraukianti iš Rusijos rinkos.

Iki 2022 m. kovo mėnesio "CNH Industrial" turėjo įmonės biurą Maskvos regione, per kurį valdė savo produktų importą ir platinimą Rusijoje, regioninę verslo veiklą ir komercinį finansavimą. 

Bendrovės patalpas sudarė žemės ūkio ir statybos įrangos bei padargų gamybos vietos, taip pat atsarginių dalių sandėlis. Šiuose objektuose dirbo apie 200 darbuotojų.

2022 m. kovą "CNH Industrial" nutraukė tiekimą Rusijos rinkai. Tačiau darbo užmokesčio mokėjimas darbuotojams ir kitos administracinės išlaidos buvo tęsiamos.

Praėjusios savaitės pabaigoje "CNH Industrial" paskelbė apie komercinės veiklos Rusijoje pardavimą už bendrą maždaug 60 mln. dolerių sumą.

Bendrovės spaudos tarnyba nurodė, kad 2021 finansiniais metais, kurie yra paskutiniai  veiklos metai, Rusijos padaliniai gavo apie 380 mln. dolerių pajamų, o tai sudaro 2 proc. 2021 m. konsoliduotų bendrovės pajamų. 

Per 2022 m. kovo 31 d. pasibaigusį ketvirtį "CNH Industrial" užregistravo 71 mln. dolerių sąnaudas, susijusias su turto nurašymu, atidėjiniais finansinėms gautinoms sumoms ir atidėtųjų mokesčių turto vertinimo atidėjiniais.

Video