46 „kubų“ kompensacinės priekabos ir mėšlo kratytuvai nuo ANNABURGER (VIDEO)

Galingi mėšlo kratytuvai, 46 kub. metrų talpos didžiosios kompensacinės priekabos, grūdų perkrovimo ir transportavimo technika, srutovežiai ir kitkas – tai garsios Vokietijos kompanijos ANNABURGER technika, su kuria galima buvo susipažinti parodoje „Ką pasėsi...“.

ANNABURGER atstovas Sergii Giliev patikino, kad prasidėjęs bendradarbiavimas su UAB „interAG“ nenuvylė. Įmonė turi išskirtines teises tiekti ANNABURGER produkciją Lietuvai ir jos direktorius Ugnius Stančiauskas sako, kad ši transportavimo technika rado vietą tarp mūsų šalies žemdirbių.

Pavyzdžiui, siloso priekabų talpa siekia apie 50 kub. metrų, nors pasirinkimą gali rasti įvairaus dydžio ūkių savininkai. Tas pat pasakytina apie srutovežius ir cisternas.

Bendrovės „interAG“ vadovas U. Stančiauskas papasakojo, kad ANNABURGER mėšlo kratytuvų kokybė tokia aukšta, jog vienas Raseinių r. kooperatyvas nuo 2016 m. teikia  paslaugas apie 30 kolegų. „Per metus krato nuo 20 000 iki 25 000 tonų (mėšlo, dumblo, kalkių, sauso digestato)“, – parodoje „Ką pasėsi...“ kalbėjo U. Stančiauskas.

„Agrobitė play“ siužetą apie šią techniką žiūrėkite šiame siužete.

Video