Šarnyrinių krautuvų gamintojui „Schäffer" suteiktas solidus įvertinimas Vokietijoje

„Schaffer“. „Schaffer“.

Šarnyrinių krautuvų gamintojas „Schäffer" (Vokietija) šiais metais gavo „Pasaulinio šarnyrinių teleskopinių ratinių krautuvų rinkos lyderio“ pripažinimą. Technologinis augimas, išskirtinių produktų vystymas ir lyderystė tarptautiniu mastu leido pripažinti gamintoją sėkmingu vidutinio dydžio šeimos verslo augimo pavyzdžiu.

Apdovanojimas įteiktas Vokietijoje, Pietų Vestfalijos pramonės ir prekybos rūmuose (IHK). Vokietijoje skelbiama nominacija reiškia, kad rinkos lyderis pagal kiekybę arba kokybę patenka tarp trijų geriausių savo segmento įmonių.

„Schaffer

Galingasis 9662 T-2 stebina išskirtinėmis eksploatacinio svorio, variklio galios, kėlimo aukščio, keliamosios galios ir hidraulinio našumo savybėmis, kurios garantuoja itin efektyvų perkrovimą. 2022 m. „Schäffer" pristatė 23e T - pirmąjį pasaulyje vien elektra varomą teleskopinį ratinį krautuvą, dėl ko gamintojas taip pat pripažįstamas rinkos lyderiu, įsipareigojančiu diegti tvarias technologijas.

Kiekvienas Schäffer krautuvas gaminamas pagal konkrečius kliento reikalavimus. Mašinos yra unikalios, pagamintos pagal patikimumo ir ilgaamžiškumo standartus. Įvairus priedų asortimentas leidžia užtikrinti, kad krautuvai būtų maksimaliai pritaikomi atliekamiems darbams.

Schaeffer.

Baltijos šalyse populiariausi yra vidutinio dydžio „Schäffer“ 2000 – 4000 serijos šarnyriniai krautuvai, o būtent 2630 SLT modelis yra vienas iš dažniausių pasirenkamų. Tai krautuvas 25 AG galios, 2380 kg svorio ir 1.98 m aukščio krautuvas, kurio keliamoji galia – 1700 kg, o standartinis kėlimo aukštis - 2.88 m.

HTF (High Traction Forse) ir SPT (Schaffer Power Transmission) technologijos, leidžia operatoriui nukreipti krautuvo galią, ten kur jos tuo metu reikia – važiuoklę ar hidraulinę sistemą. Nedidelis krautuvo plotis (1.02 – 1.30 m) leidžia lengvai manevruoti ir mažiausiose patalpose. 

Novatoriškoje, lankstumu pasižyminčioje tarptautinėje šeimos įmonėje, siūlančioje aukštos kokybės produktų asortimentą, dirba 475 darbuotojai. Įmonę 1956 m. įkūrė Heinrichas Schäfferis. Nuo 1981 m. įmonei vadovauja jo sūnus Siegfriedas Schäfferis ir svainis Jürgenas Jachalke. Šeimai priklauso 100 proc. akcijų.

Šarnyrinius krautuvus „Schäffer“ Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje vienintelė oficialiai atstovauja UAB „Dotnuva Baltic“. Žemės ūkio technikos specialistai suteikia profesionalias konsultacijas ir pataria, koks sprendimas tinka individualiam ūkiui. Kontaktai pasiteiravimui +370 615 29352, paulius.raciunas@dotnuvabaltic.lt 

 

Video