"CNH Industrial" perima išmanią technologiją sukūrusios bendrovės kontrolę

Asociatyvi nuotr. Asociatyvi nuotr.

Bendrovė "CNH Industrial" paskelbė apie bendrovės "Augmenta Agriculture" įsigijimą, o šios įmonės sukurta "Sense&Act" technologija naudoja jutiklių užfiksuotus duomenis tiksliam purkštuvų darbui.

"CNH Industrial" jau anksčiau buvo investavusi į 10,5 proc. bendrovės "Augmenta" akcijų ir yra strateginė partnerė. Dabar "CNH Industrial" visiškai įgis "Augmenta Holding SAS" kontrolę už 110 mln. dolerių.

"Mūsų darbas su "Augmenta" atneš dar daugiau naudos mūsų klientams. Tai, kas prasidėjo kaip maža investicija, dabar baigsis tuo, kad mes tiesiogiai diegsime savo purkštuvuose naujas technologijas, kurios ir yra mūsų pranašumas, - sako "CNH Industrial" žemės ūkio padalinio prezidentas Derek Neilson‘as. – Tai svarbus įvykis mums, kuris dar labiau parems mūsų dilerius, išryškindamas mūsų įrangą, turinčią papildomas ir naudingas technologijas".

Technologija "Sense&Act" pagrįsta duomenimis, kuriuos jutikliai užfiksuoja purškimo proceso metu prieš derliaus nuėmimą ir po jo. Ši technologija leidžia atlikti selektyvų purškimą atsižvelgiant į dar daugiau veiksnių.

„Augmenta" sukurta technologija apima daugiaspektrės kameros ir programinės įrangos, stebinčios mašinos darbo aplinką, veiksmus, kurie tiesiogiai sąveikauja su purkštuvu.

Ši technologija pagerina derlingumą, tvarumą, pašalina perteklinį cheminių medžiagų ir trąšų naudojimą ir, svarbiausia, sumažina laiko, pastangų ir išlaidų sąnaudas. 

Didžiausią šios technologijos vertę sudaro ženklus herbicidų, fungicidų, augalų augimo reguliatorių ir trąšų sutaupymas.

„Augmenta" veiks kartu su "Raven" prekės ženklu kaip tiksliųjų technologijų portfelio dalis.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Video