"New Holland" kombainas CX vis dar žavi tūkstančius žemdirbių visame pasaulyje

Javų kombainas “New Holland CX“ švenčia 20 metų jubiliejų. Javų kombainas “New Holland CX“ švenčia 20 metų jubiliejų.

Javų kombainas “New Holland CX“ švenčia 20 metų jubiliejų ir per tą laiką ši derliaus nuėmimo mašina jau yra pelniusi 33 prestižinius apdovanojimus.

Nuo pat savo gyvavimo pradžios „New Holland“ kombainų flagmanas pakėlė į visiškai naują lygį suvokimą apie kombainų gamybą, tuo įkvėpdamas ir kitų gamintojų konstruktorius bei inžinierius.

Per 20 metų visame pasaulyje jau yra pagaminta daugiau kaip 20 000 CX kombainų.

„Kai mes pradėjome CX kombainų gamybą 2002 metais, mašina visai rinkai padarė didelį įspūdį ir, pirmiausiai, dėl savo dizaino, aptakių korpuso linijų, metusi iššūkį tuomečiams kvadratinės formos kombainams“, – pasakoja „New Holland“ gamybos vadovas Lars Skjoldager Sørensen‘as.

Pasak jo, tai buvo tik pradžia, kurią vėliau lydėjo daugybė novatoriškų sprendimų, įvertintų įvairiose parodų platformose.

CX perėmė visą ankstesnę „New Holand“ kombainų patirtį, pradedant 1972 metais pasiūlytu rotoriniu separatoriumi ir kitais sprendimais.

Tiksliajai žemdirbystei tinkantis kombainas buvo įvertintas „Agritechnica“ ir SIMA parodose. Per pastaruosius 10 metų CX produktyvumas ūgtelėjo net 17 procentų.

Įdiegtas SmartTrax™, Opti-Fan™, Opti-Clean™ ir Opti-Spread™ technologijas jau seniai įvertino ir žemdirbiai, šalia to paminint ir ypač ekonomišką variklį HI-eSCR ECOBLUE 2.0™ FPT.

Video