Kaip iš vieno augalo išauginti iki 13 kg agurkų derlių

Žinoti.lt nuotrauka. Žinoti.lt nuotrauka.

Jei sodą naudosite agurkams, rezultatas jus maloniai nustebins. Sodoje nėra pavojingų cheminių medžiagų, todėl derlius gali būti gerokai didesnis. Soda turi daug naudingų savybių ir gali būti naudojama ne tik namuose, bet ir sode. Poveikį pastebėsite beveik iš karto.

Jei svajojate apie gausų derlių, agurkus reikėtų patręšti bent 3 kartus. Toks tręšimas skatina augalų augimą, pailgina derliaus nuėmimo laiką, taip pat turi įtakos vaisių kiekiui.

Pirmą kartą agurkus patręšti reikėtų praėjus 14 dienų po daigų persodinimo lauke. Tai užtikrins spartesnį daigų vystymąsi. Antrą tręšimą planuokite po 14 dienų. Šį kartą tai teigiamai paveiks žydėjimą. Pumpurų skaičius taip pat bus didesnis.

Trečiasis tręšimas būtinas vaisių formavimosi metu. Tai padės išvengti lapų pageltonavimo. Be to, tai paskatins naujų vaisių formavimąsi ir pailgins derliaus nuėmimo laiką.

Kaip naudoti kepimo sodą?

Jums reikės:

80 g kepimo sodos

10 l šilto vandens

Šis santykis idealiai tinka pirmiesiems dviem tręšimams.

Trečiajam tręšimui naudokite:

60 g kepimo sodos

10 l šilto vandens

3-4 jodo lašus

Šis tręšimas padidina derlingumą ir pailgina derliaus nuėmimo laiką. Prieš naudojimą viską gerai išmaišykite. Tręškite tik ryte arba vakare. Džiaukitės kur kas geresniu derliumi.

Sėkmės!

(„zinoti.lt“)

Žinoti.lt

Video