Meksikos kurortai rengiasi uraganui Beryl

Asociatyvi nuotr. Canva nuotr. Asociatyvi nuotr. Canva nuotr.

Meksikos Jukatano pusiasalyje turistai ir gyventojai rengiasi uraganui Beryl. Pasak Meksikos valdžios, populiariuose regiono kurortuose, tokiuose kaip Kankūnas ir Tulumas, šiuo metu vis dar yra daugiau nei 380 tūkst. poilsiautojų.

Vietos žiniasklaida pranešė, kad žmonės kaupia vandens ir maisto atsargas, medinėmis lentomis dengia langus. Paruoštos avarinės prieglaudos, dislokuoti tūkstančiai karių ir policininkų. Ketvirtadienį ir penktadienį kai kuriose vietose uždarytos mokyklos, bus uždaryti ir uostai, net kruiziniams laivams.

Pasak JAV nacionalinio uraganų centro, trečiadienį Beryl, kaip 4 kategorijos uraganas, praūžęs per Jamaiką, ketvirtadienio vakarą šiek tiek susilpnėję turėtų pasiekti rytinę Jukatano pusiasalio pakrantę.

Pasak Meksikos meteorologijos tarnybos, per kelias dienas Beryl pasieks šalies pakrantę dviejose skirtingose ​​vietose. Audra pasieks Jukatano pusiasalį ketvirtadienio vakarą arba ankstyvą penktadienį kaip 2 kategorijos uraganas, vėjo greitis tarp Tulumo ir Felipe Carrillo Puerto miesto sieks iki 155 kilometrų per valandą.

Remiantis prognozėmis, vėliau Beryl judės per pusiasalį Meksikos įlankos link. Nuo pirmadienio vakaro jis vėl pasieks sausumą kaip atogrąžų audra tarp rytinių Tamaulipaso ir Verakruso valstijų, tačiau neatmetama galimybė, kad tuo metu Beryl vis dar bus 1 kategorijos uraganas.

Video