„Amazone“ įsigijo Brazilijos barstytuvų gamintoją „MP Agro“

MP Agro barstytuvas. Amazone nuotr. MP Agro barstytuvas. Amazone nuotr.

Žemės ūkio technikos gamintoja „Amazone“ įsigijo Brazilijos trąšų barstomųjų gamintoją MP Agro, parnešė „Amazone“.

„Šis įsigijimas yra svarbus etapas abiem bendrovėms ir žymi dar vieną žingsnį „Amazone“ grupės augimo Pietų Amerikoje etapą“, – teigiama „Amazone“ pranešime, kuriame akcentuojamas glaudesnis bendradarbiavimas tarp dviejų įmonių.

„MP Agro“ ir „Amazone“ bendradarbiavimas reiškia, kad galima sujungti abiejų bendrovių specializuotas stipriąsias puses, siekiant nubrėžti naujus profesionalios trąšų barstymo technikos standartus.

Dabartinis „MP Agro“ vadovas Douglas Peccin‘as nesikeis, o esami „MP Agro“  darbuotojai išsaugos darbo vietas – viskas esą ir toliau veiks kaip įprasta.

„Mes remsimės „MP Agro“ komanda, naudodamiesi tiek jų kompetencija, tiek ir jų artumu vietos rinkai, kad mes, „Amazone“, galėtume pristatyti savo technologijas Brazilijoje“, – aiškina „Amazone“ savininkai Christian Dreyer‘is ir Dr. Justus Dreyer‘is.

Įsigijimo tikslas pakankamai aiškus – „Amazone“ siekia pasiūlyti Brazilijos rinkai savo žemės ūkio techniką ir padidinti trąšų įterpimo tikslumą ir tvarumo lygmenį. Bent jau taip skelbia „Amazone“.

"Amazone" iki šiol turėjo 9 gamyklas, iš kurių 7 veikia Vokietijoje ir dvi Vengrijoje bei Prancūzijoje. Iki šiol įmonė neturėjo jokių gamybinių pajėgumų kituose kontinentuose.

Video