„Claas“ tęsia kombainų atnaujinimą. Įvertintas LEXION 8600 nepaliko abejingų

"Claas" Prancūzijos atstovybės komanda, atsiėmusi apdovanojimą (Franck Nowak'as, Bernard Neuville'is, Didier Collobert'as, Philippe Lerat'as) ir Matthias Mumme. "Claas" nuotr.

Šiemet Prancūzijoje vykusios parodos SIMA metu atskiru apdovanojimu "Farm Machine 2023" buvo įvertintas Vokietijos gamintojo „Claas“ hibridinis kombainas Lexion 8600. Nemažą vertinimo komisijos susidomėjimą „Claas“ stendas pritraukė dėl įspūdingų derliaus nuėmimo mašinų, kurių Lexion modelių linija atnaujinama nuo 2019 metų ir apima 5000/6000/7000/8000 serijų modelius.

Pagrindinį prizą pelnęs patobulintas Lexion 8600 ūkininkams suteikia dar didesnį komfortą, našumą ir inovacijas.

2023 metais žemdirbiai tikrai įvertins erdvesnę kabiną su besisukančia vairuotojo sėdyne, atnaujintą CEMIS 1200 terminalą su nauja vairavimo sistema GPS Pilot, didesnes grūdų talpyklas, grūdų bunkerio iškrovimo vamzdį su pasukamu lataku ir daugelį kitų patobulinimų.   

Be kita ko, savaime besimokanti pagalbos sistema Cemos automatic dabar leidžia dar geriau optimizuoti našumo ir efektyvumo procesus, tad neatsitiktinai vertinimo komisija prizą skyrė būtent Lexion 8600.

Primintina, kad tobulinami Lexion ir Trion kombainai yra „Claas“ pasididžiavimas. Trion kombainas šiek tiek anksčiau yra gavęs „Farm Machine 2022“ apdovanojimą. 

Norėdami komentuoti prisijunkite

Video