"Agtonomy" pristatė novatorišką "TeleFarmer" traktorių specializuotiems ūkiams

"TeleFarmer" traktorius.

Agrotechnologijų programinės įrangos bendrovė "Agtonomy", daugiausia dėmesio skirianti klimato kaitos požiūriu draugiškų technologijų kūrimui, specializuotiems ūkiams pristatė naują "TeleFarmer" traktorių ir programinę įrangą jam. 

"TeleFarmer" leidžia ūkininkams nuotoliniu būdu atlikti paprastai daug darbo jėgos ir sąnaudų reikalaujančius darbus – ravėjimas, purškimas, šienavimas ir transportavimas. 

"Agtonomy" pasiūlytas sprendimas iš esmės gali pakeisti ūkių, susiduriančių su darbo jėgos trūkumu ir didėjančiomis išlaidomis, padėtį.

Prognozuojama, kad iki 2026 m. pasaulinė specializuotų kultūrų, tokių kaip vynuogės ir migdolai, rinka pasieks 1,8 trilijono JAV dolerių. Ir nors šios veiklos gali užtikrinti didelį pelną, vis dėlto jos susijusios ir su didesne rizika ūkininkams. Jie yra priklausomi nuo būtinos darbo jėgos, reikalingos daugeliui svarbiausių lauko darbų atlikimui.

"Pats esu ūkininkas, todėl įkūriau "Agtonomy", siekdamas naudoti technologijas kaip priemonę, kuri leistų ūkininkams labiau kontroliuoti savo veiklą", - sako "Agtonomy" generalinis direktorius Tim Bucher'is. 

Pasak jo, išmanių produktų "TeleFarmer™" sprendimas - tai produktų rinkinys, suteikiantis ūkininkams nuotoliniu būdu atlikti darbo jėgai imliausius ūkio darbus ir tuo išvaduojant ūkininką nuo papildomo galvos skausmo.

"TeleFarmer" sprendimą sudaro trys svarbūs komponentai. Pirmiausiai, tai programinė įranga – nuotolinio orientavimo programinės įrangos sistema, kuri leidžia per nuotolį valdyti traktorių. Šie traktoriai, turintys patentuotą "TrunkVision" sistemą, saugiai ir tiksliai, centimetrų tikslumu, orientuojasi bet kokios specializuotos kultūros plote.

Su "TeleFarmer Service" programėle ūkininkai gali planuoti ir atlikti purškimą tarpueiliuose, šienavimą atvirame lauke ir nuimto derliaus transportavimą. Paslauga taip pat teikia stebėsenos pranešimus ir kitą svarbią informaciją, reikalingą ūkininkams, kad jie galėtų spręsti iškilusias problemas nuotoliniu būdu arba nusiųsti žmogų į lauką išspręsti sudėtingesnes problemas.

Be tkita ko, „TeleFarmer“ traktorius yra visiškai elektrinis traktorius, kuris tiksliai atlieka daug darbo reikalaujančias lauko užduotis net ir sudėtingiausioje vietovėje ar naktį.

Šis traktorius buvo eksponuojamas parodoje "World Ag Expo".

Video