Žvilgsnis į „Ką pasėsi“: kaip ūkis valdomas su GEOFACE programa

Kauno rajone tęsiasi tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi...2023“, kurioje dalyvauja daugiau kaip 450 su žemės ūkiu susijusių įmonių ir organizacijų, taip pat amatininkų, sodininkų, maisto gamintojų–prekybininkų.

UAB „Dotnuva Baltic“ paviljono palapinėje yra įrengtas specialus išmanių technologijų kampelis, kuriame galima susipažinti su GEOFACE programa, kuri, kaip teigia bendrovės vykdantysis direktorius Dangis Valaitis, yra ūkio valdymo programa. 

Sistema suderinama su bet kokių kitų prekės ženklų žemės ūkio technika. 

„My Case IH“ nemokamo tinklapio dėka ir telemetrinės sistemos leidžia savo kompiuteryje matyti ir valdyti visą informaciją kurią renka technika: technikos informaciją, lauko darbų informaciją ir techninę būklę.

"Turime virtualų stendą, kuriame pavaizduotas traktorius su purkštuvu. Čia galime išsibandyti naujausias technologijas ir simuliuoti patį darbą (kintamos normos, žemėlapių įkėlimą). Pavyzdžiui, kaip purkštuvui, nupurškus pasėlius, viso to atlikto darbo duomenys patenka į GEOFACE ", – pasakojo UAB "Dotnuva Baltic" vykdantysis direktorius Dangis Valaitis.   

Plačiau apie tai žiūrėkite šiame vaizdo įraše.

Video