"Case IH" paskelbė remiantis "MotoGP“ komandą "Aprilia Racing"

"Case IH" paskelbė, kad rems "Aprilia Racing".

"CNH Industrial" priklausantis žemės ūkio prekės ženklas "Case IH" paskelbė remiantis "Aprilia Racing" komandą šių metų "MotoGP" sezone.

Kompanija "Case IH" paskelbė, kad vėl taps oficialia "Aprilia Racing" partnere 2023 m. "MotoGP" pasaulio čempionato serijoje. Ši žinia buvo paskelbta Madride vykusioje "Case IH Trust the Red" dilerių konferencijoje, kurioje "Aprilia Racing" generalinis direktorius Massimo Rivola ir komandos lenktynininkas Maverick Viñales‘as susitiko su "Case IH" komanda ir aptarė bendras vertybes bei bendro darbo komandoje svarbą.

"Case IH" džiaugiasi, kad vėl gali būti oficialia "Aprilia Racing" partnere. Tikimės tęsti šią vaisingą partnerystę. Mus vienija ta pati komandos dvasia ir vizija, orientuojamės į naujoves ir meistriškumą, nuolat siekiame sėkmės ir aistringai domimės tuo, ką darome", – sakė "Case IH" ir STEYR viceprezidentas Mirko Romagnoli‘s.

Vieno iš pirmaujančių pasaulyje žemės ūkio technikos gamintojų ir vienos sėkmingiausių komandų motociklų lenktynių istorijoje bendradarbiavimas prasidėjo 2022 m.

Siekdama pabrėžti partnerystę, "Case IH" visus metus daugelyje parodų šalia savo technikos eksponavo "Aprilia" motociklą.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Video